Dom Weselny Gracja Częstochowa

Brak ocen

ul. Huculska 50, Częstochowa, Śląskie,

Dom Weselny Gracja Częstochowa - Informacje

Liczba gości od 50 do 150

Dom Weselny Gracja

Nasza Firma powstała w 2002r. Od samego początku powstania świadczymy usługi weselne. Przez te lata zorganizowaliśmy ponad 400 wesel i przyjęć, na których wspaniale bawiło się przeszło 40 tysięcy gości. Te liczby mówią o naszym ogromnym doświadczeniu w przygotowaniu każdej uroczystości.

Goście, których obsługiwaliśmy, jak i Nowożeńcy, wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości, chrzty, komunie, imieniny czy imprezy firmowe. Posiadamy salę weselną w Częstochowie przy ulicy Huculskiej. Możemy zorganizować wesela, jaki i przyjęcia okolicznościowe do 150 osób.

Przez cały czas trwania uroczystości do Państwa dyspozycji jest miła i profesjonalna obsługa. Oferujemy niskie ceny, bogate menu oraz gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Naszym klientom zapewniamy doskonałą kuchnię oraz profesjonalną obsługę w klimatyzowanej sali. Imprezy wykonujemy zgodnie z Państwa życzeniem lub na podstawie naszej oferty.

Organizujemy:

* Przyjęcia weselne
* Bankiety
* Spotkania biznesowe
* Uroczystości jubileuszowe
* Imprezy okolicznościowe

Naszym priorytetem jest to, aby nasi goście czuli się swobodnie,
a jednocześnie mieli gwarancję, że czuwamy nad wszystkim.

Dodatkowym atutem jest piękny ogród otaczający salę, tworzący romantyczny plener dający możliwość wykonywania pamiątkowych zdjęć.

Serdecznie Zapraszamy!

Udogodnienia:

Parking

Dom Weselny Gracja Częstochowa lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram