Dom Weselny Verona

Brak ocen

ul. Lzurowa 2, Obłotne, Lubuskie,

Dom Weselny Verona - Informacje

Liczba gości do 220

Dom Weselny Verona

Ślub niewątpliwie należy do najważniejszych uroczystości w życiu człowieka i wzbudza wiele niezapomnianych emocji. Dom weselny Verona należy do tych niewielu miejsc, które pozwolą niemal całkowicie zapomnieć o problemach związanych z organizacją wesela by w pełni oddać się celebracji tego wyjątkowego dnia.

Dom weselny Verona istnieje od września 2009 roku. Stworzyliśmy go zmyślą o tym, aby realizować Wasze marzenia związane z przyjęciem weselnym. Chcielibyśmy Państwa zachęcić, aby ten wyjątkowy dzień spędzili Państwo właśnie u nas.

Nasz dom weselny położony jest w miejscowości Obłotne (1 km od Sulechowa). Verona to miejsce o wyjątkowym uroku, eleganckim wystroju i niepowtarzalnym klimacie. Lokal wyposażony jest w klimatyzację. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej i staropolskiej.

Dysponujemy 26 miejscami noclegowymi, w tym wygodnym i przestronnym apartamentem dla nowożeńców. Posiadamy zamknięty parking dla około 50 pojazdów. Dom weselny spełnia warunki dla osób niepełnosprawnych.

Organizujemy:

  • Przyjęcia weselne
  • Przyjęcia komunijne
  • Stypy
  • Studniówki
  • Imprezy okolicznościowe
  • Konferencje i szkolenia

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę na 220 osób, miejsca noclegowe dla maksymalnie 72 osób. Oferujemy dania z menu naszej restauracji oraz, w zależności od Państwa upodobań, inne potrawy na zamówienie.

Serdecznie Zapraszamy!

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Dom Weselny Verona lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram