Dwór Jakuba

Brak ocen

Jedlnia 71 A, Jedlnia Kościelna, Mazowieckie,

Dwór Jakuba - Informacje

Liczba gości od 20 do 300

Dwór Jakuba organizuje:

* konferencje,
* przyjęcia okolicznościowe – bankiety, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, imprezy integracyjne itp.

Obsługuje firmy, instytucje i osoby prywatne. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i menu ustalamy wraz z klientem, by usatysfakcjonować najbardziej wymagających gości. Gwarantujemy doskonałą jakość usług. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji podczas uroczystości. Jest możliwość grillowania.

Posiada klimatyzowaną salę restauracyjno – balową do 300 osób, w części tanecznej położony jest parkiet. Ośrodek ma kompleksowe i nowoczesne zaplecze gastronomiczne i sanitarne, spełniające wszelkie wymogi. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada zamknięty i strzeżony parking, który jest wyłożony kostką. Ośrodek jest ogrodzony oświetlony i monitorowany. Dysponuje 2-3 osobowymi pokojami gościnnymi, każdy z łazienką (ok. 20 miejsc). Ponadto dbając o komfort i wygodę Pary Młodej oferuje pokój dla nowożeńców wraz z łazienką.

Oferuje profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.
Zatrudniamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem.

Udogodnienia:

Noclegi
Plac zabaw
Parking

Dwór Jakuba lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram