Dwór Kamionacz

Brak ocen

Kamionacz 11, Kamionacz, Łódzkie,

Dwór Kamionacz - Informacje

Liczba gości do 350

Dwór Kamionacz

Dwór Kamionacz zapewnia Państwu najlepszą jakość

Dwór Kamionacz to całkowicie nowo wybudowany obiekt, który swoją nazwę przyjął od starego dworu znajdującego się tuż obok (w przyszłości planujemy jego rewitalizację). Historia starego dworu sięga końca XIX wieku, lecz losy dawnych właścicieli zostały już zatarte przez pryzmat czasu. Historia nowego dworu pisana jest od lipca 2010 roku.

 

Jeśli szukasz doskonałego jedzenia, najlepszej obsługi i świetnego wystroju, to wiedz że właśnie to gwarantuje Ci Dwór Kamionacz. Zaledwie 14 kilometrów dzieli nas od Sieradza, dzięki temu znalezienie nas będzie bardzo łatwe.

 

 

Imprezy dla firm, bankiety, bale, eventy, Garden Party, - tylko u nas!

Zapewniamy salę na 350 osób, gwarantujemy satysfakcję dla najbardziej wymagających. Precyzja i dbałość to domeny Dworu Kamionacz. Ponadto komunie, chrzciny, rocznice, imprezy rodzinne to wszystko możliwe do zorganizowania właśnie u nas.

 

Dysponujemy grillem i dużym placem na zewnątrz, które umożliwiają zabawę na świeżym powietrzu. Zapraszamy do wirtualnej podróży, którą przygotowaliśmy, aby umożliwić obejrzenie naszych miejsc w każdym calu, bez wychodzenia z domu. Wszystkie materiały są prawdziwe i wykonane w Dworze Kamionacz.

 

Zadzwoń, zapytaj i ustal warunki, ponieważ nasze oferty są indywidualne i kompleksowe, doskonale dopasowane do wymagań naszych gości.

 

Dwór Kamionacz – tu się wraca!  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Dwór Kamionacz lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram