Dwór Radzin

Brak ocen

ul. Otwocka 18, Celestynów, Mazowieckie,

Dwór Radzin - Informacje

Liczba gości od 30 do 120

Dwór Radzin

Dwór Radzin należy do najpiękniejszych zabytków okolic Warszawy. Pieczołowicie odnowiony przez właścicieli dwór wraz z zabytkowym parkiem przenoszą swoich Gości w koniec XIX wieku i klimat prawdziwego gniazda rodowego.

Po wjechaniu przez bramę, z alei, wiodącej wśród zieleni, roztacza się widok na dwór i park. Rozłożyste dęby, wiązy i lipy ocieniają wiernie odrestaurowany a wybudowany w latach 1872-75 murowany dwór Radzin. 

Przestronne pomieszczenia dworu zostały odnowione i urządzone z zachowaniem charakteru dziewiętnastowiecznego dworu ziemiańskiego. Nasi Goście mają tu niepowtarzalną szansę zakosztowania atmosfery dawno minionych dni. Ogromny salon z kominkiem doskonale nadaje się do letnich jak i zimowych przyjęć. Salonik bilardowy zapewni chwilę spokojnego wypoczynku, a salonik zielony stwarza niepowtarzalne warunki na urządzenie w nim kolację w kameralnym gronie. Z przestronnego, tarasu rozciąga się przepiękny widok na dworski park z zachowaną aleją dębów i innymi licznymi drzewami będącymi zabytkami przyrody. Na poddaszu dworu znajdują się pokoje gościnne oraz przytulny pokój dla nowożeńców z balkonem.

 

Zajmujemy się organizacją:

  • wesel
  • ślubów plenerowych
  • chrzcin
  • komunii
  • jubileuszy
  • konsolacji
  • konferencji
  • szkoleń

W powyższych celach udostępniamy pomieszczenia Dworu Radzin wraz z 2 ha otoczeniem parkowym i miejscami do parkowania.

W dworze znajduje się 9 pokoi z 28 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Wyposażenie konferencyjne obejmuje projektor multimedialny z ekranem i systemem nagłaśniającym.

 

Serdecznie Zapraszamy!  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Dwór Radzin lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram