Dwór Sienkiewicz

Brak ocen

Kolonia Rowiny 7A, Okrzeja, Lubelskie,

Dwór Sienkiewicz - Informacje

Liczba gości od 2 do 170

Dwór Sienkiewicz 

 Dwór Sienkiewicz w Okrzei oferuje możliwość organizacji imprez okolicznościowych takich jak:
- spotkania firmowe
- przyjęcia weselne
- studniówki
- chrzciny
- komunie
- obiady pogrzebowe
- przyjęcia jubileuszowe

Dwór Sienkiewicz jest największym lokalem w okolicy. Dzięki temu możliwe jest zorganizowanie przyjęć weselnych dla 350 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy przestronne, klimatyzowane wnętrza. Udostępniamy dodatkowo salę barową, która może posłużyć za pomieszczenie kawowe, gdzie można w ciszy i spokoju spędzić czas na rozmowie z rodziną i przyjaciółmi. 

Na terenie obiektu zlokalizowane są pokoje noclegowe dla ok. 50 osób. Dwór Sienkiewicz jest miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Wyposażony jest w wewnętrzną windę, podjazdy dla wózków inwalidzkich oraz odpowiednio dostosowaną łazienkę. Zarówno sam lokal jak i nasz parking, są monitorowane.

Dwór Sienkiewicz oferuje Państwu profesjonalną organizację przyjęć weselnych i innych imprez okolicznościowych. Nasze doświadczenie i poważne podejście do powierzanych nam zadań, w połączeniu z oferowanym standardem sprawią, że spędzą tu Państwo niezapomniane chwile.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Dwór Sienkiewicz lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram