Dwór Zbożenna

Brak ocen

Zbożenna 194, Przysucha, Mazowieckie,

Dwór Zbożenna - Informacje

Liczba gości od 2 do 150

Dwór Zbożenna

Dwór Zbożenna to zabytkowy obiekt znajdujący się na terenie malowniczego parku o powierzchni 5 hektarów. XVIII wieczny Dwór i jego otoczenie tworzą wspaniałe tło dla Państwa przyjęcia weselnego. Profesjonalna obsługa i wyborna kuchnia na długo pozostaną w pamięci Państwa Gości.

W naszym Dworze przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji cztery sale restauracyjne. Ich układ, oryginalne ściany i sklepienia z XVIII wieku, a także możliwość wyjścia do części parkowej z pięknym widokiem na staw, tworzą niepowtarzalny klimat. W naszym Dworze znajdują się również dwie sale balowe z tarasem, z którego rozpościera się wspaniały widok na park. Możemy również przygotować przyjęcie w plenerze w profesjonalnym namiocie.
Dwór Zbożenna może przyjąć około 150 Państwa gości.

W naszym parku, nad stawem czy też w altanie możemy przygotować dla Państwa wymarzoną ceremonię ślubną. Zadbamy o jej oprawę, dekorację tak by Państwo mogli uwolnić się od trudów organizacyjnych.

Oprócz Sal restauracyjnych i balowych Dwór Zbożenna to także 22 pokoje hotelowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, biurko, telefon, bezpłatny bezprzewodowy Internet, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów.

Specjalnie dla Młodej Pary w prezencie od Dworu Zbożenna dwupokojowy apartament, z możnością wczesnego przyjazdu, tak by już na miejscu przygotować się do tak ważnego dnia.  

Zapraszamy do kontaktu!

  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Dwór Zbożenna lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram