Dworek Anna

Brak ocen

Podgóra 23, Podgóra, Mazowieckie,

Dworek Anna - Informacje

Liczba gości od 10 do 300

Dworek Anna

Dworek Anna - jakość, profesjonalizm, niezapomniane chwile!

Wybierając Dworek Anna mają Państwo pewność, że bez względu na charakter imprezy jak i ilość zaproszonych gości, gastronomia, obsługa oraz wystrój będą zgodne z Państwa oczekiwaniami i życzeniami.

Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na rzetelność oraz bogate doświadczenie.

Organizowane przyjęcia:

  • Wesela do 300 osób
  • Chrzciny 3. Komunie
  • Imprezy okolicznościowe
  • Bale sylwestrowe
  • Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę, gustownie urządzoną, profesjonalną i uprzejmą obsługę. Zawsze służymy wsparciem i radą popartą wieloletnim doświadczeniem.

Sala Weselna Radom - Dworek Anna!

Najważniejsze chwile w Państwa życiu wymagają wyjątkowej oprawy. Piękna i doskonale przygotowana sala weselna, profesjonalna i miła obsługa, przepyszne potrawy oraz perfekcyjnie dobrane dekoracje to tylko nieliczne elementy jakie przygotował dla Państwa Dworek Anna.

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Wesela organizujemy w klimatyzowanej sali mieszczącej do 300 osób. Wspólnie z naszymi Klientami omawiamy wszystkie szczegóły przyjęcia, służąc radą oraz pomocą. Dzięki nam, w czasie przyjęcia weselnego, Para Młoda może się skupić na najważniejszym dla nich wydarzeniu, a nie na detalach organizacyjnych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie w pełni dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań.

Spełniamy marzenia Państwa Młodych, Rodziców oraz Gości

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Dworek Anna lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram