Dworek Siadło

Brak ocen

Siadło Dolne 4a, Kołbaskowo, Zachodniopomorskie,

Dworek Siadło - Informacje

Liczba gości do 80

Dworek Siadło

Spotkania okolicznościowe zdarzają się nam dość często. Każdy z nas oczekuje, niezależnie od okazji, aby impreza odbyła się na właściwym poziomie i goście byli zadowoleni. Dworek Siadło Szczecin dołoży wszelkich starań, żeby Wasze spotkanie było wyjątkowe.

Zorganizujemy dla Państwa wszelkie spotkania okolicznościowe, rodzinne, biznesowe i sprawimy, aby były wyjątkowe. Doskonała kuchnia i miła obsługa spowoduje, że Wasi goście będą to wydarzenie długo wspominali.

Specjalizujemy się w organizacji spotkań i imprez typu:

* komunie, chrzciny, imieniny, urodziny itp.

*
bankiety, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne itp.

*
Bale Sylwestrowe i Andrzejkowe, spotkania Panieńskie i Kawalerskie itp.

Dodatkowym atutem wspaniałej i udanej imprezy jest położenie Dworku Siadło Szczecin. Bliskość miasta (15 min od centrum Szczecina), widok na Dolinę Dolnej Odry oraz bezpieczeństwo Najmłodszych klientów powoduje, iż Dworek Siadło staje się miejscem idealnym na biesiady.

Wesela

Wesele jest dla nas jednym z najważniejszych momentów w życiu. Stres i niepokój, który Wam towarzyszy, czy wszystko wyjdzie"OK" jest nieunikniony. Dlatego Dworek Siadło Szczecin zapewnia, że Wasze wesele będzie wyjątkowe dla Was i waszych gości.

Przede wszystkim lokalizacja sprawi, że Wasz Dzień odbędzie się w wyjątkowej scenerii. Położenie i teren naszego domu weselnego zachwyci najbardziej wybredych gości.

Koniecznie odwiedź nas lub zapoznaj się z galerią zdjęć. Specjalizujemy się w kuchni staropolskiej, niemniej nie jest nam obca kuchnia śródzimnomorska i europejska.

Menu weselne ustalane jest z Państwem indywidualnie ze względu na Państwa gust i oczekiwania. Począwszy od klasycznego, a skończywszy na bardzo wykwintnym.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Parking

Dworek Siadło lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram