Dworek Szlachecki

Brak ocen

ul.Sienna 25, Lublin, Lubelskie,

Dworek Szlachecki - Informacje

Liczba gości do 150

Dworek Szlachecki

Nasz lokal umiejscowiony jest w centrum Lublina, na jednej z najstarszych ulic tego pięknego miasta - na ul. Siennej. Warto również wspomnieć że jedynie kilka minut drogi dzieli Dworek Szlachecki od Starego Miasta, które słynie z wielu zabytkowych budowli, a także przytulnych kafejek, pubów i restauracji.

 

Swobodny dojazd do Dworku Szlacheckiego zapewni Państwu położony kilkaset metrów dalej dworzec PKS w sąsiedztwie którego znajdują się dwa największe targowiska na Lubelszczyźnie. Na terenie Dworku mieści się również bezpieczny parking który pozostaje do dyspozycji gości.

 

Lokal 24 godziny na dobę chroniony jest przez agencję ochrony, co zapewnia naszym klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i doskonałe warunki do odpoczynku.

 

Oferujemy komfortowe pokoje do wynajęcia w korzystnych cenach:

* pokój 1 osobowy z łazienką
* pokój 2 osobowy z łazienką
* pokój bez łazienki
* łóżko studenckie

 

Specjalizujemy się od lat się w organizacji wesel oraz innych uroczystości okolicznościowych takich jak:

* komunie
* bankiety
* studniówki
* bale sylwestrowe
* konferencje
* andrzejki

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę. Możemy organizować duże uroczystości (do 100 osób) na sali głównej, a także i mniejsze (do 50 osób) na sali kameralnej. Obie sale posiadają klimatyzację.

 

Oferujemy możliwość wypożyczenia bryczki, która zabierze Państwa Młodych na przejażdżkę przez Stare Miasto mijając Zamek Lubelski (z zachowaną basztą oraz kaplicą Świętej Trójcy - zabytkiem klasy 0 dołączonym do zabytków UNESCO), bramę Grodzką i Krakowską (stanowiącą symbol Lublina), przejeżdżając przez rynek i Trybunał Koronny, obok renesansowo-barokowej archikatedry Lubelskiej (w której znajduje się krypta oraz tzw. akustyczna zakrystia), Wieży Trynitarskiej (z której szczytu można podziwiać zajmującą panorame naszego miasta), a także innych ciekawych zakątków Lublina.

 

Uwaga

Do każdego wesela powyżej 100 osób dodajemy gratis:

- pokój dla Państwa Młodych oraz do wyboru: udziec pieczony lub 30 l piwa  

Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.
Jakość usług i cena - to co na wyróżnia!
   

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Dworek Szlachecki lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram