Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce - Lublin

Brak ocen

Lubelska 160, Niemce, Lubelskie,

Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce - Lublin - Informacje

Liczba gości do 260

Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce

Europejski Ośrodek Integracyjny to kompleks hotelowo-restauracyjny wyposażony w trzy różnej wielkości sale konferencyjno-szkoleniowe, i komfortowe miejsca noclegowe.

Od momentu wejścia na rynek w 2000 roku, zdołaliśmy wypracować świetną renomę opartą na bardzo wysokiej jakości świadczonym usług, wykwalifikowanej kadrze a także bardzo konkurencyjnych cenach i wysoką troską o naszego klienta.

Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego typu szkoleń, konferencji i przyjęć weselnych a także urządzaniem imprez, bankietów oraz innych uroczystości.

Znajdujemy się w odległości 9 km od Lublina oraz 10 km od Lubartowa.

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne w Europejskim Ośrodku Integracyjnym to doskonała organizacja, pyszne jedzenie, genialna muzyka i przede wszystkim szampańska zabawa. Wiemy jak doniosłym wydarzeniem jest ślub dwojga osób, dlatego też do każdej pary podchodzimy w sposób indywidualny. W zależności od potrzeb zorganizujemy zarówno huczne wesele w tradycyjnym polskim stylu jak i klasyczną imprezę w gronie najbliższych.

Salę weselną, wejście do niej oraz otoczenie plenerowe przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim przejęciem, indywidualnie pod każda uroczystość. Unikamy standardowych rozwiązań przywiązując jednocześnie ogromna wagę do potrzeb i życzeń naszych wspaniałych klientów.

Mając na uwadze charakter uroczystości, Europejski Ośrodek Integracyjny oferuje nowożeńcom drobny prezent- pokój dla Nowożeńców na koszt firmy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą i sposobami realizacji zamówień
.

Udogodnienia:

Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce - Lublin lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram