Hacjenda Dolina Żab - Stodoła Weselna

Brak ocen

Dębniki 38, Strzelin, Dolnośląskie,

Hacjenda Dolina Żab - Stodoła Weselna - Informacje

Liczba gości do 200

Hacjenda Dolina Żab - Stodoła Weselna

Stodoła Weselna w Hacjendzie Dolina Żab - to przepięknie położone miejsce pod lasem, u stóp Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich - tylko 40 km od Wrocławia!

 

Od wielu lat organizujemy wesela - rustykalne, stylowe, romantyczne, czasem bardzo nieszablonowe -zgodne z gustem i marzeniami Młodej Pary.

Ze względu na urokliwe otoczenie, przygotowujemy także śluby w plenerze, poprawiny na łące, przy grillu i rollbarze, oraz inne imprezy plenerowe.

 

Stodoła Weselna jest przewidziana na 100-200 osób. Ma piękną, pachnącą drewnem, tradycyjną więźbę dachową, a między filarami duże, przeszklone ściany, które sprawiają, że wnętrze jest pełne światła i pozwalają cieszyć się otaczającą przyrodą. Stodoła łączy zalety wesela w plenerze z praktycznym rozwiązaniem na chłodniejsze wieczory.  Jest idealna do organizacji rustykalnych wesel, wesel w klimacie eko, lub po prostu romantycznych wesel dla wszystkich, którzy kochają zieleń, naturę ..

 

W czasie wesela oferujemy do wyłącznej dyspozycji cały obiekt: stodołę weselną, salę kominkową w budynku Hacjendy, 2 pokoiki pomocnicze, darmowy parking, oraz pięknie urządzony zielony teren Doliny Żab.

Jesteśmy znani z dobrej i obfitej kuchni (także dania wegetariańskie!), pięknych dekoracji oraz rzetelnego i pełnego życzliwości podejścia do naszych Klientów.  

Stodoła weselna w Dolinie Żab to niezwykły obiekt na weselnej mapie Polski 

Sprawdźcie koniecznie!!! 🙂  

Udogodnienia:

Parking

Hacjenda Dolina Żab - Stodoła Weselna lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram