Hotel Restauracja Korbowa Koliba

Brak ocen

Suków 196, Kielce, Świętokrzyskie,

Hotel Restauracja Korbowa Koliba - Informacje

Liczba gości do 180

Hotel Restauracja Korbowa Koliba

Wesela, Komunie, Chrzciny to uroczystości, które na lata zapadają w Naszej pamięci. Aby te chwile były dla Was niepowtarzalnym przeżyciem zapraszamy do Korbowej Koliby w Sukowie. To wyjątkowe miejsce, wspaniała atmosfera i niepowtarzalny klimat góralskiej karczmy zapewni Tobie i twoim najbliższym niezapomniane wspomnienia.

 

Najpiękniejsze wesela w Korbowej Kolibie. Sala w stylu góralskim.
Cena od 150 zł/os. Posiadamy jeszcze wolne terminy.

 

Zapraszamy Państwa do Korbowej Koliby położonej w Sukowie (2 km od Kielc). Koliba to obiekt ekologiczny pokryty strzechą, wybudowany z grubych bali drewnianych według starej sztuki ciesielskiej przez wykwalifikowaną ekipę góralskich cieśli z Dzianisza koło Zakopanego. Została wkomponowana w krajobraz, jest przyjazna środowisku. Koliba to obiekt o wystroju ludowym, całość jest urządzona z wielką dbałością o szczegóły. Restauracja gwarantuje doskonały smak kuchni staropolskiej oraz specjały kuchni regionalnej, przygotowane i podawane przez profesjonalną obsługę.

Hotel ** zapewnia komfortowy pobyt w 12 klimatyzowanych pokojach i luksusowym apartamencie. Każdy pokój wyposażony jest w TV, telefon, dostęp do Internetu oraz łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową.

 

Włożymy wiele serca w to, abyś czuł się u nas dobrze i widział, że jesteś dla nas kimś bardzo ważnym

 

Wesela Korbowa Koliba

* Cena od osoby 150 zł
* Możliwość wyboru 4 różnych pakietów cenowych
* Hotel w cenach promocyjnych

Ulgi:
* dzieci do lat 3 za darmo
* dzieci do lat 12 – płatność 60 % stawki za osobę

Dla Młodych:
* Alkohol (istnieje możliwość załatwienia przez nas w bardzo korzystnej cenie)

 

Komunie, Bierzmowania, Chrzciny: Cena uzależniona od: menu, ilości ciepłych potraw, godzin pobytu (Przewidywana około 100-120 złotych)
Imprezy Firmowe: Cena uzależniona od: ilości osób menu ilości ciepłych potraw godzin pobytu terminu ( w dni powszednie taniej 10% )

  

Serdecznie Zapraszamy!

Udogodnienia:

Noclegi
Parking
Catering

Hotel Restauracja Korbowa Koliba lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram