Jaśminowy Gaj

Brak ocen

Mątewska 174, Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie,

Jaśminowy Gaj - Informacje

Liczba gości od 2 do 120

Jaśminowy Gaj

Jaśminowy Gaj mieści się na pograniczu miasta uzdrowiskowego Inowrocław zaledwie 7 km od Parku Zdrojowego i centrum miasta. Dysponujemy bazą noclegową dla 60 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV- Sat oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt posiada całodobowy strzeżony parking na 50 miejsc. W II połowie 2012 roku poszerzyliśmy nasze usługi o salę bankietową mogącą pomieścić 120 osób wraz z zapleczem gastronomicznym na najwyższym poziomie. Zapewniamy miłą, rodzinną i dyskretną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wesele w Jaśminowym Gaju

…Żeby tradycji stało się zadość…

By ten jeden z najważniejszych dni w życiu wywoływał miłe i ciepłe wspomnienia, oferujemy Państwu magiczne miejsce do wyprawiania wesel w Inowrocławiu – Jaśminowy Gaj… Na jego niebanalność wpływa przestronna klimatyzowana sala, elegancki wystrój wnętrz, wzbogacony subtelną dekoracją, która zachwyci wszystkich Gości.

…Przełamując konwencję…

Dla osób, które pragną oryginalnej niezapomnianej uroczystości proponujemy ślub w plenerze. Takie wydarzenie ma niewątpliwe swój urok. Wypowiedzenie przysięgi w otoczeniu zieleni, kwiatów, pozwala zrealizować marzenia wielu Młodych Par o ślubie niczym z bajki. To bardzo romantyczny pomysł, a uroczystość w naszym pięknym ogrodowym klimacie zapadnie w pamięci zarówno Państwa Młodych jak i Gości.

Cenimy sobie indywidualność naszych klientów oraz elastycznie dostosowujemy się do ich potrzeb. Z największą starannością dbamy o jakość serwowanych potraw, ich wykwintność i niepowtarzalność. Proponujemy profesjonalna pomoc w sprawach organizacyjnych. Dołożymy wszelkich starań, żeby móc sprostać wymaganiom oraz spełnić Państwa marzenia.

Nowożeńcy otrzymują od nas w prezencie „Jaśminowy Pokój”

Udogodnienia:

Parking

Jaśminowy Gaj lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram