Karczma na Piwnej

Brak ocen

Piwna 3, Jawczyce, Mazowieckie,

Karczma na Piwnej - Informacje

Liczba gości od 50 do 300

Karczma na Piwnej

Sala Bankietowa Karczmy na Piwnej to obiekt konferencyjno-bankietowy położony ok. 12 km od centrum Warszawy. Prowadzi do niego nowa autostrada na Poznań (zjazd Węzeł Konotopa). Jest to jedno z niezależnych i wyjątkowych pod względem stylistycznym, zabudowań kompleksu Baccara. Stanowi doskonałe miejsce na organizację przyjęcia weselnego nawet do 300 osób. Dysponujemy salą o powierzchni 520 metrów kwadratowych, która w zależności od potrzeb może być podzielona na dwie lub trzy mniejsze.

Dzięki temu jest odpowiednia zarówno na mniejsze przyjęcia jak i na duże wesela. Do dyspozycji Gości oddajemy również ogród z oczkiem wodnym. plac zabaw dla najmłodszych biesiadników oraz altany w ogrodzie. Nasze MENU od wielu lat zachwyca gości. Dzięki dużemu doświadczeniu we własnej produkcji cukierniczej, produkcji wędlin oraz dań gotowych i cateringowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu pomysłowi młodej pary. Słyniemy także z wybitnych tortów weselnych.

Na każdym kroku dbamy o najwyższą jakość i satysfakcję naszych klientów.
Każde przyjęcie w Karczmie na Piwnej jest wyjątkowe i sługo pozostaje w pamięci naszym gościom.

Dysponujemy stołami prostokątnymi i okrągłymi, posiadamy eleganckie pokrowce na krzesła, starannie dobieramy dodatki, zawsze stawiamy na wysoką jakość. Słuchamy naszych gości i dostosowujemy się do ich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Karczma na Piwnej lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram