Lipowy Dwór

Brak ocen

Laskowa 95, Chrusty, Świętokrzyskie,

Lipowy Dwór - Informacje

Liczba gości do 600

Lipowy Dwór

Witamy, Przedstawiamy Państwu Lipowy Dwór w gminie Zagnańsk w miejscowości Chrusty w którym organizujemy eleganckie spotkania rodzinne, biznesowe i tematyczne. Lipowy Dwór powstał w 2012 roku z myślą o tych którzy cenią sobie profesjonalizm i styl. Lipowy Dwór położony jest z dala od zgiełku miasta w zaciszu lasu w naprawdę malowniczej scenerii 2 kilomerty od Dębu Bartka.

Na sali ustawiamy stoły dla gości i aranżujemy miejsce do tańczenia. Zajmujemy się także dekoracją stołów i sali. Zaplecze gastronomiczne, którym dysponujemy oraz zespół kucharzy i kelnerów dba o to, aby zadowolić najbardziej wymagających Gości. Zajmiemy się organizacją oprawy muzycznej, nagłośnienia, oświetlenia, współpracujemy z florystami, fotografami oraz artystami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 55000m2 malowniczo położonej działki, Organizujemy przyjęcia weselne, posiadamy salę bankietową dla 300 osób, namiot bankietowy na eventy biesiadne dla 600 osób, 110 miejsc parkingowych,oraz 6miejsc parkingowych dla autokarów.

Zapraszamy!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Lipowy Dwór lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram