Ośrodek WRZOS

Brak ocen

Pobiedziska, Stęszewko, Wielkopolskie,

Ośrodek WRZOS - Informacje

Liczba gości 0 zł / os

Ośrodek WRZOS

Dzień ślubu to wyjątkowy dzień dla każdego człowieka, dlatego dołożymy wszelkich starań by ukoronowaniem tej uroczystości stało się udane wesele.

Do Państwa dyspozycji oddać możemy salę, która może pomieści do 100 osób. Ważnymi zaletami ośrodka Wrzos, jest spora baza noclegowa, bezpieczny teren wraz z parkingami, ale przede wszystkim uniwersalność infrastruktury, pozwalająca sprostać nietypowym Państwa oczekiwaniom.

Z naszej strony możecie Państwo liczyć na pomoc w wyborze z pomiędzy szeregu propozycji, ale też na doskonałe menu, pyszne słodkości, przystrojenie sali, dostarczenie pięknych kwiatów, czy inne atrakcje, jak na przykład przejażdżka bryczką konną.

Oczywiście istnieje również możliwość przygotowania śniadania dla gości, którzy pozostaną na noc po hucznej zabawie a także równie udanych poprawin. Nad to chcielibyśmy uhonorować Młodą Parę skromnym prezentem, a jest nim nocleg w jednym z naszych pokoi.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i zaproponujemy pełną listę możliwości.

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Ośrodek WRZOS lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram