Pałacyk Chojnów

Brak ocen

ul.Witosa 7, Chojnów, Dolnośląskie,

Pałacyk Chojnów - Informacje

Liczba gości do 120

Pałacyk Chojnów

Zapewniamy profesjonalną organizację przyjęć weselnych. Stworzyliśmy miejsce pełne uroku, gwarantując wyśmienitą kuchnię, nocleg oraz miłą obsługę. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy eleganckie pomieszczenia urokliwego Pałacyku usytuowanego w centrum Chojnowa w okolicy Legnicy i Lubina. Naszym Gościom zapewniamy nocleg w specjalnie zaprojektowanych stylowych pokojach hotelowych. Otoczony zielenią obiekt jest ogrodzony. 

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy tam letni ogródek z bezpiecznym miejscem do zabawy. Pałacyk z ponad stuletnią historią jest wymarzonym miejscem do zorganizowania rodzinnej uroczystości. Dysponujemy klimatyzowaną salą weselną na 120 osób oraz przestronnym tarasem na 80 osób. Uwzględniając preferencje naszych Klientów starannie dobieramy dekorację, pomagamy w doborze orkiestry i fotografa. Jednym z naszych największych atutów jest kuchnia. Kompozycje kulinarne są w stanie zaspokoić podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. W menu dominuje tradycyjna kuchnia polska, a także europejska.

 

Zapraszamy do kontaktu!   

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Pałacyk Chojnów lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram