Pałacyk Mariaż

Brak ocen

Klwatka 9, Klwatka, Mazowieckie,

Pałacyk Mariaż - Informacje

Liczba gości do 300

Pałacyk Mariaż

Witamy w lokalu „Mariaż”!

 

Ślub i wesele to bardzo ważna i podniosła chwila dla każdego. Często najpiękniejszy dzień w życiu. Wspomnienia po nim pozostają w pamięci na zawsze.

MY postaramy się, aby wracały z uśmiechem na ustach i radością w sercu. Będziemy usilnie pracować, aby marzenie o idealnym weselu się spełniło. Już 20 lat zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, komunijnych, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych, w tym także balów sylwestrowych.

 

Oferujemy Państwu dwie klimatyzowane sale jadalne, na których , możemy pomieścić 300 osób oraz okazałą sale taneczną z parkietem i oświetleniem dyskotekowym. Dysponujemy dużym parkingiem i obszerną altaną.

 

Zapewniamy Państwu miłą i szybką obsługę oraz pyszną, domową i tradycyjną kuchnię. Organizujemy przyjęcia standardowe i wyrafinowane dla bardziej wymagających klientów. Polecamy również stół wiejski i stół owocowy z fontanną czekoladową.

 

Serdecznie zapraszamy!

   

Udogodnienia:

Plac zabaw
Parking

Pałacyk Mariaż lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram