Pod Skrzydłami Anioła

Brak ocen

ul. Zamkowa 31, Piekary Śląskie, Śląskie,

Pod Skrzydłami Anioła - Informacje

Liczba gości od 50 do 130

Pod Skrzydłami Anioła

Lokal Pod Skrzydłami Anioła położony jest w Piekarach Śląskich – Kozłowej Górze w kilkuhektarowym parku z XIX w. z zachowanym starym drzewostanem. Nasz obiekt mieści się w gustownie odrestaurowanych wnętrzach zabytkowych zabudowań z przełomu XIX i XX w. wchodzących niegdyś w skład kompleksu zamkowego Donnersmarcków. Zapraszamy Państwa do zorganizowania wesela, przyjęcia okolicznościowego, bankietu, szkolenia czy uroczystej kolacji. Nasz personel ze swej strony dołoży wszelkich starań by w przytulnych wnętrzach i pięknym, spokojnym otoczeniu spędzili Państwo miłe i niezapomniane chwile.

 

Oferujemy Państwu dwie eleganckie klimatyzowane sale, z parkietami tanecznymi, mogące pomieścić ponad 150 osób, z własnym zapleczem kuchennym i doświadczonym szefem kuchni, proponującym bogate menu w zróżnicowanych cenach. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoli Państwu w spokoju celebrować pierwszy dzień małżeństwa lub inne ważne uroczystości.

 

Wesela

Zapraszamy Państwa do zorganizowania przyjęcia weselnego w naszym urokliwym i pełnym klasy lokalu Pod Skrzydłami Anioła. Eleganckie wnętrze przyciągnie uwagę nawet najbardziej wymagających osób, a przejrzyste sale zadowolą zwolenników przestrzeni wypełnionych światłem. Proponujemy Państwu organizację przyjęcia wraz z bogatym menu, przygotowywanym przez naszych doświadczonych szefów kuchni. Dopełnimy wszelkich starań aby Państwa wesele było tym jedynym, wyjątkowym pełnym uroku i elegancji, wymarzonym dniem pod każdym względem. Mając ogromne doświadczenie w organizacjach przyjęć jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze odpowiedniego menu, dodatkowych atrakcji, oprawy muzycznej czy florystycznej. Cechuje nas ogromny profesjonalizm, setki zorganizowanych przyjęć weselnych oraz mnóstwo pozytywnych opinii. Nasza propozycja skierowana jest do Państwa z myślą o tym, abyście w tym szczególnym dniu mogli w pełni korzystać z radości tej wyjątkowej chwili i znakomicie się bawić.

 

Zobacz Menu >> kliknij

 

 

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa:

* Przyjęcia weselne
* Przyjęcia weselne organizowane w tygodniu z atrakcyjnym Rabatem
* Przyjęcia urodzinowe, imieninowe
* Przyjęcia komunijne, chrzciny
* Przyjęcia firmowe
* Bankiety
* Konferencje
* Studniówki
* Wszelkiego rodzaju inne przyjęcia okolicznościowe

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking
Catering

Pod Skrzydłami Anioła lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram