Restauracja Hubertus Tarnów

Brak ocen

Wola Rzędzińska 563, Tarnów, Małopolskie,

Restauracja Hubertus Tarnów - Informacje

Liczba gości od 20 do 60

Przyjęcia weselne - kameralne i niezapomniane

Specjalizujemy się w organizowaniu kameralnych, dopracowanych w każdym detalu przyjęć weselnych. Dbamy o każdy szczegół i wspaniałą atmosferę tej wyjątkowej chwili.

Starannie przygotowujemy przestronną, klimatyzowaną salę bankietową z uroczystym wystrojem i oświetleniem, na której możemy ugościć 60 osoby. Serwujemy najlepsze dania kuchni polskiej, przygotowane przez kucharza mającego wieloletnie doświadczenie w obsłudze wesel.

Sala taneczna wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a na życzenie klienta zorganizujemy oprawę muzyczną i szampańską zabawę, którą wszyscy obecni goście zapamiętają na długo.

Park

Wokół naszego domu weselnego znajduje się malowniczy park, który oddajemy do dyspozycji gości i Pary Młodej. To idealne miejsce do zorganizowania sesji ślubnej i znalezienia chwili wytchnienia od gorących emocji sali tanecznej.

Ślub cywilny

Ślub cywilny w naszych wnętrzach to dodatkowe ułatwienie i uatrakcyjnienie całej ceremonii. Wyjątkowość ślubowania w obecności Urzędnika Państwowego podkreślona jest uroczystym wystrojem i muzyką przygotowaną specjalnie na tę okazję. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Pokoje

Dla gości weselnych przygotowaliśmy 24 wygodne miejsca noclegowe, dzięki czemu zabawa może trwać do białego rana, bez zmartwień o konieczność wczesnego powrotu z przyjęcia.

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Parking

Restauracja Hubertus Tarnów lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram