Restauracja Taaka Ryba

Brak ocen

ul. Leśna 15, Sumina, Śląskie,

Restauracja Taaka Ryba - Informacje

Liczba gości do 150

Restauracja Taaka Ryba

Restauracja – Dom Przyjęć oraz Łowisko Taaka Ryba położone są w przepięknej okolicy, wchodzącej w skład Parku Krajobrazowego – Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. Nasza restauracja to miejsce, w którym elegancja i smak łączą się, tworząc niepowtarzalny klimat każdego spotkania. Z myślą o szczególnych okazjach, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę przyjęć okolicznościowych.

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowa chwila, do której będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten wyjątkowy dzień wymaga specjalnej oprawy. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować ten jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu.

Restauracja „Taaka Ryba” położona jest w niezwykle malowniczym miejscu – w pobliżu lasu oraz stawów. To idealna sceneria na plenerową ceremonię zaślubin.

Stylowe wnętrza naszej restauracji to natomiast wymarzone miejsce na organizację szykownego przyjęcia weselnego. W dwóch salach organizujemy przyjęcia i bankiety
- sala balowa pomieści do 150 osób
- sala restauracyjna do 50 osób.

Do dyspozycji Gości – bezpłatny parking, drink bar oraz ogród zimowy.

Wyśmienite menu weselne przygotowane przez Szefa Kuchni zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

Restauracja Taaka Ryba lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram