Restauracja Warszawska 91

Brak ocen

Ul. Warszawska 91, Brzozówka, Małopolskie,

Restauracja Warszawska 91 - Informacje

Liczba gości od 30 do 230

Lokal Warszawska 91

Lokal "Warszawska 91" jest położony przy trasie 73 w malowniczej miejscowości Brzozówka. Słyniemy z oryginalnego i estetycznego wnętrza, wyśmienitego i zróżnicowanego menu oraz uprzejmej obsługi. 

Nasz lokal jest znakomicie przystosowany do urządzania wszelkich uroczystości i imprez okolicznościowych - wesel, bankietów, przyjęć. Niepowtarzalny wystrój wnętrz, profesjonalna obsługa oraz miła atmosfera w naszej restauracji i barze uczynią Państwa pobyt wyjątkowym.

Jeśli marzysz o pięknym przyjęciu zapraszamy Cię do naszego lokalu. Posiadamy salę przygotowaną na organizację imprez do 230 osób, pełną klimatyzację i rozwinięte zaplecze gastronomiczne.

W sali bankietowej organizujemy:

* Wesela

Chrzciny

Komunie

Rocznice

Urodziny

Konferencje

oraz inne imprezy okolicznościowe 

Wesela

Dzień ślubu to wyjątkowy moment w życiu. To dzień, który nowożeńcy z sentymentem pamiętają długo. Przygotowanie tak ważnego wydarzenia wymaga kilku, a nawet kilkunastu miesięcy szczególnej uwagi, aby w dniu ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Uroczystości tej towarzyszy ogromna ilość formalności i przygotowań. Zachęcamy Państwa do organizacji uroczystości weselnej w Warszawskiej. Bogaci w doświadczenie, zajmiemy się kompleksowym zorganizowaniem tego wydarzenia. Zapewnimy pyszne jedzenie, profesjonalną obsługę, piękne dekoracje i wiele dodatkowych atrakcji. Przyszłej Pani Młodej pozostanie niewiele więcej niż wybranie wymarzonej sukni ślubnej, Panu Młodemu - eleganckiego garnituru i wspólnej listy gości. 

Organizacja uroczystości Warszawskiej 91 będzie najlepszą wspólną decyzją, jaką Państwo podejmiecie. Sala weselna pomieści jednorazowo do 250 gości. Możecie polegać na naszym doświadczeniu i być pewnym, że to wydarzenie na zawsze utkwi w Waszej pamięci, a wszyscy goście wspominać będą niepowtarzalną atmosferę, jaką stworzymy w tym wyjątkowym dla Państwa dniu.

Nasza oferta weselna zawiera menu w skład, którego wchodzi min. obiad zakończony wykwintnym deserem i kawą, bogaty bufet zakąskowy podczas trwania całego przyjęcia, bufet deserowy oraz wiele dań specjalnie przygotowanych na ten wyjątkowy dzień. Dla dzieci na Państwa życzenie istnieje możliwość przygotowania odrębnego menu. Aby zrealizować tę pełną pietyzmu i magii uroczystość, oferujemy Państwu swoją fachową pomoc. To idealny wybór na Państwa jedyną, oryginalną i niezapomnianą uroczystość weselną


Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Parking

Restauracja Warszawska 91 lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram