Rezydencja Las Vegas

Brak ocen

Barcice 550, Barcice, Małopolskie,

Rezydencja Las Vegas - Informacje

Liczba gości od 2 do 300

Rezydencja Las Vegas

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Rezydencja Las Vegas to bezpieczna ogrodzona posiadłość o pow. 2 ha znajdująca się na przedmieściach Nowego Sącza, na trasie do Piwnicznej, w miejscowości Barcice.

Usytuowana w malowniczym parku sosnowym nad brzegiem rzeki Poprad, gdzie czas płynie wolno wśród śpiewu ptaków, a wszystko smakuje jak pierwsza miłość. Wokół naszej posiadłości rozciąga się przepiękny widok Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Rezydencja Las Vegas w otoczeniu ogrodów z komfortowym wyposażeniem, z obsługą według najwyższych standardów łączy wszystkie aspekty wielkomiejskiego stylu życia z luksusem natury w jednym miejscu.

Gdy podejmujesz decyzję o zorganizowaniu wesela w Naszej Rezydencji,
zaplanujemy wszystko tak, by uczynić je tym wymarzonym, dokładnie takim jak zechcesz

Wzorując się na kilkuletnim doświadczeniu, wiemy iż idealne wesele oznacza coś zupełnie innego dla każdej indywidualnej Pary Młodej. Jednak jest coś czego wszyscy pragną i oczekują to radość, wyjątkowość, taka bajkowa... Wiedz, że nasz personel zrobi wszystko, by Twoje wesele było również tak ważne.

Zawsze marzyłeś o pięknym weselu? Pozwól nam urzeczywistnić Twoje marzenia, sprawić by przygotowania weselne były czystą przyjemnością. Zadbamy o każdy szczegół, doradzimy w wyborze Menu, oraz w innych kwestiach których sobie Państwo życzą, by ten wyjątkowy dzień był jak najbardziej niezwykłym i pełnym magii...

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 niezależne sale bankietowe, klimatyzowane - urządzone w stylu dworskim, pełne elegancji, fantazji i natchnienia, które nadają im niepowtarzalnego uroku; z zapleczem gastronomicznym oraz dużym parkingiem. Sale znajdują się w osobnych budynkach, co pozwala na jednoczesną obsługę dwóch niezależnych imprez. Zapewniamy profesjonalną obsługę, wspaniałą kuchnie - wykwintne dania serwowane przez miłą obsługę w eleganckich wnętrzach stylowego dworu oraz niepowtarzalną atmosferę.

Urokliwa sceneria ogrodu wspaniale podkreśla wyjątkowość Uroczystości, a Nowożeńcom dodatkowo służy za wymarzone tło sesji zdjęciowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Plac zabaw
Parking

Rezydencja Las Vegas lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram