Sala Bankietowa Alicja

Brak ocen

ul. Klubowa 2, Sosnowiec, Śląskie,

Sala Bankietowa Alicja - Informacje

Liczba gości od 50 do 160

Sala Bankietowa Alicja

Zapraszamy do organizowania w naszym obiekcie: Wesel, Komunii, Chrzcin, Szkoleń i innych imprez okolicznościowych.

Lokal znajduje się w Sosnowcu- dzielnicy Ostrowy Górnicze. Jest to wschodnia część Sosnowca, gdzie przeważają tereny zielone, które obecnie cieszą się dużym zainteresowaniem. Budynek z 1903, odrestaurowany i znakomicie utrzymany gwarantuje niecodzienną atmosferę stylu zakopiańskiego.

Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów
zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących.

Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy przyjęcia weselne do 160 osób. Przestronne wnętrza, bogactwo smaku, przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejsze gusta.

Do dyspozycji gości są stylowo urządzone pokoje noclegowe, które pomieszczą 30 osób . Pokoje znajdują się na dwóch kondygnacjach i w większości są wyposażone w łazienki. Bezprzewodowy internet obejmuje cały obiekt. Zapraszamy również na spacer do pięknego ogrodu, gdzie mieści się Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych "Alicja" . Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drzewek i krzewów od ponad 30 lat, przez ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Służymy pomocą przy projektowaniu i wykonaniu ogrodów, terenów zielonych oraz inwestycji miejskich.

Serdecznie Zapraszamy!Udogodnienia:

Parking

Sala Bankietowa Alicja lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram