Sala Bankietowa Bocianie Gniazdo

Brak ocen

Chrosna, Kołbiel, Mazowieckie,

Sala Bankietowa Bocianie Gniazdo - Informacje

Liczba gości od 50 do 300

Sala Bankietowa Bocianie Gniazdo

Cieszymy się, że bierzecie pod uwagę ofertę weselną Sali Bankietowej Bocianie Gniazdo szukając miejsca na organizację Waszego przyjęcia weselnego. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja przyjęcia weselnego to ważne wydarzenie, dlatego służymy naszym Gościom doświadczeniem i radą od momentu przekroczenia progu sali. Nasza Sala to miejsce o niezapomnianej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze - będziecie Państwo czuć się u nas jak w domu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

- klimatyzowaną salę mieszczącą do 300 osób z wyodrębnionym parkietem do tańca
- przestronny parking,
- dekorację sali,
- teren zielony otaczający Salę z ławeczkami i altaną,
- Apartament Małżeński i pokój dla Gości z łazienkami.

Narzeczonych i ich bliskich, którzy chcą zobaczyć w pełni udekorowaną salę weselną z zastawionymi stołami zapraszamy w każdą sobotę przed przyjęciem weselnym. W celu umówienia takiego spotkania i uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wesela prosimy o kontakt telefoniczny.

Z wielką przyjemnością zajmiemy się również kompleksową organizacją przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystko było dopasowane do potrzeb zaproszonych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Państwa Młodych oraz głównych gości – w końcu to Wasz czas.

Serdecznie zapraszamy do naszej Sali Bankietowej wszystkich poszukujących wyjątkowego miejsca na niezapomniane wesele, jak również chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Obiekt usytuowany jest w cichym i spokojnym miejscu, gdzie uroczystą zabawę rodzinną i spotkania biznesowe można połączyć z wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Oferujemy wysoki poziom usług w przystępnych cenach.

Udogodnienia:

Parking

Sala Bankietowa Bocianie Gniazdo lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram