Sala Weselna Agata

Brak ocen

Al.Krakowska 22a, Raszyn, Mazowieckie,

Sala Weselna Agata - Informacje

Liczba gości od 30 do 200

Sala Weselna Agata

Marzymy o tym, by ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy pamięć o nim zachować długo, jak najdłużej i to ze wszystkimi szczegółami. Chcielibyśmy opowiadać naszym dzieciom, wnukom jak przeżyliśmy nasz pierwszy wspólny dzień. Jak to było, co się działo, kto był, no i oczywiście - gdzie.

 

Zawarcie związku małżeńskiego jest uroczystością, do której chcemy przygotować się pod każdym względem. Dzień, w którym mówimy sakramentalne "Tak" pragniemy przeżyć uroczyście i radośnie, ale także wyjątkowo.

 

Na radosne świętowanie zapraszamy więc do Pięknej klimatyzowanej Sali Weselnej w stylu Pałacowym przy Aleji Krakowskiej 22a  w Raszynie. Niezwykły klimat fachowa obsługa kucharska i kelnerska zapewnią wspaniałe wspomnienia z uroczystości weselnej.Państwo Młodzi mogą zaprosić do wspólnej zabawy około 200 osób. Dodatkowo gratis proponujemy drugą sale na odpoczynek oraz  5 pokoi noclegowych.

 

Zapewniamy:

* Szeroki wybór wyrobów garmażeryjnych
* Dań gorących
* Przekąsek
* Sałatek
* Ciast i tortów
* Dysponujemy profesjonalnym zespołem muzycznym

 

Organizujemy:

* Wesela do 200 osób
* Przyjęcia okolicznościowe
* Chrzty
* Komunie
* Studniówki
* Konferencje
* Bale sylwestrowe

 

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Parking

Sala Weselna Agata lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram