Sala Weselna i Restauracja W Ogrodzie

Brak ocen

Wola Muntowska 11, Wola Muntowska, Warmińsko-Mazurskie,

Sala Weselna i Restauracja W Ogrodzie - Informacje

Liczba gości do 130

Sala Weselna i Restauracja W ogrodzie

Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z nowej Sali Bankietowej „W ogrodzie” zapewniając możliwość zorganizowania:

- Wesel
- Przyjęć Okolicznościowych (Komunie, Chrzciny, Urodziny …)
- Imprez Firmowych
- Balów Karnawałowych
- Uroczystości żałobnych

Zachęcający wystrój wnętrz, miła atmosfera, doskonała lokalizacja (Wola Muntowska – z Mrągowa obwodnicą w stronę Giżycka), bogate doświadczenie gastronomiczne, elastyczność w dostosowywaniu naszej oferty do indywidualnych Państwa życzeń, sprawiają, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego Klienta.

Dysponujemy salą o powierzchni 240 metrów kwadratowych. Dodatkowo duży taras oraz zielone otoczenie sprzyja organizacji przyjęć na świeżym powietrzu. Posiadamy również profesjonalny grill, który uatrakcyjni każde spotkanie. Posiadamy przestronny parking, który pomieści samochody wszystkich gości, a także swobodne manewrowanie autokarem.

Specjalizujemy się również w wyrobie swojskich, tradycyjnych wędin i przysmaków garmażeryjnych, które uświetnią każdą wyjątkową okazję w formie „ Wiejskiego stołu”. Zawsze dokładamy starań, aby Państwa pobyt w naszym lokalu pozostawił niezapomniane wrażenia.

W naszej ofercie znajduje się również organizacja cateringów. Współpraca w tym zakresie może obejmować możliwość podpisania umowy o stałych dostawach posiłków, jak i okazjonalne przygotowanie poczęstunku (np. z okazji świąt czy jubileuszów firmowych).

Aby dowiedzieć się więcej, złożyć rezerwacje lub spotkać się z nami,
prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Udogodnienia:

Parking
Catering

Sala Weselna i Restauracja W Ogrodzie lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram