Villa Caprice

Brak ocen

ul. Fryderyka Chopina 27, Wrocław, Dolnośląskie,

Villa Caprice - Informacje

Liczba gości od 70 do 130

Villa Caprice - Wesela, Przyjęcia i Bankiety

Każda Para może liczyć na przyjęcie zgodne z ich życzeniami. Obiekt jest doskonałym miejscem na zorganizowane wymarzonego wesela. Stworzyliśmy magiczne i wyjątkowe miejsce, a to wszystko z myślą o naszych Gościach marzących o tym, by ten szczególny dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne „tak” był jedyny i niepowtarzalny, pragnących w pamięci zachować każdy jego szczegół.

Organizujemy przyjęcia weselne od 70 do 130 osób. Podczas każdego z przyjęć sala dostosowywana indywidualnie do potrzeb. Możemy używać stołów okrągłych 8-osobowych lub stołów prostokątnych. 

Jeżeli planują Państwo zawarcie ślubu cywilnego ceremonia może być przygotowana na miejscu i odbyć się w Villi Caprice co znacznie usprawni organizację przyjęcia. W standardzie proponujemy Państwu przyjęcie na bardzo wysokim poziomie. 

Wszystkie potrawy wchodzące w skład proponowanych przez nas zestawów menu wykonywane są na miejscu wedle tradycyjnych receptur i zdobytego przez lata doświadczenia.

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking
Catering

Villa Caprice lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram