5* Hotel Bellotto

Brak ocen

ul. Senatorska 13/15, Warszawa, Mazowieckie,

5* Hotel Bellotto - Informacje

Liczba gości od 50 do 300

Hotel Bellotto - Romantyczny Pałac w sercu Warszawy

Hotel Bellotto to 5 * elegancki i prestiżowy obiekt usytuowany w Pałacu Prymasowskim. Jest położony w samym Centrum warszawskiej Starówki, idealny do organizacji rożnego rodzaju eventów takich jak konferencje, bankiety, czy imprezy okolicznościowe. Zabytkowe wnętrza nadadzą niepowtarzalny klimat każdemu przedsięwzięciu. Sale pałacowe różnią się od siebie nie tylko rozmiarami ale również klimatem, co pozwala na zorganizowanie eventu o dowolnym charakterze, rozmiarze i kształcie.

Jeśli szukasz miejsca gdzie spełnią się twoje marzenia o prestiżowym i wysublimowanym przyjęciu weselnym, gdzie Ty i Twoi goście poczujecie się naprawdę wyjątkowo, zapraszamy do Hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim położonym w samym centrum warszawskiej starówki. Śluby, wesela, chrzciny, komunie, rocznice wymagają niezapomnianej oprawy i wyjątkowej atmosfery.

Uwaga Wielka Promocja!
Przyjęcie weselne w piątek zorganizujesz z 15% rabatem

Kunsztownie odrestaurowany Pałac Prymasowski mieszczący w swoich wnętrzach, prestiżowy Hotel Bellotto, to piękny XVI wieczny obiekt położony na warszawskiej Starówce - idealny do organizacji spotkań wymagających niezapomnianej scenerii. Stylowe wnętrza Pałacu doskonale nadają się do organizacji przyjęć weselnych i kameralnych spotkań rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, czy przyjęcie rocznicowe.

Zespół Hotelu Bellotto oferuje Państwu profesjonalne usługi, dzięki którym przyjęcie będzie niepowtarzalne, wzbudzi podziw Gości i na długo pozostanie w ich pamięci.

Podejmiemy się realizacji Państwa najoryginalniejszych pomysłów, zapewniając przy tym:

profesjonalny sprzęt techniczny
wyśmienity catering
niebanalny wystrój wnętrz
oprawę muzyczną i wysokiej klasy obsługę

Każdej parze, która zorganizuje przyjęcie weselne w Hotelu Bellotto przysługuje atrakcyjny rabat przy organizacji kolejnych imprez rodzinnych takich jak rocznice ślubu, chrzciny czy komunie.


Wesele w pałacu
5* Komfort, elegancja, prestiż
Wnętrza godne Państwa Gości

Hotel Bellotto w Pałacu Prymasowskim serdecznie zaprasza!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking
Catering

5* Hotel Bellotto lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram