Amber Hotel

Brak ocen

ul. Powstańców Warszawskich 45, Gdańsk, Pomorskie,

Amber Hotel - Informacje

Liczba gości do 140

Amber Hotel

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopilnowania najmniejszych detali. Z największą dbałością pomożemy Państwu w organizacji wesela i dołożymy wszelkich starań, by jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu przebiegał bez zakłóceń. Wieloletnie doświadczanie oparte na organizacji ponad 100 imprez rocznie jest gwarancją profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Oferujemy 2 sale weselne na 90 i 140 osób, obie z wyjściem na taras zewnętrzny.

 

Wesele w Hotelu Amber kojarzy się przede wszystkim ze znakomitą kuchnią i profesjonalnym personelem. Ogromne doświadczenie w organizacji imprez, z których największe to bale na 230 osób, pozwala nam zorganizować uroczystość weselną na najwyższym poziomie. Przez obsługę gości z całego świata jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów. Wyjątkowo bogate menu spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W 2010 roku restauracja została wyróżniona certyfikatem ,,Biała Lilia”- nagrodą, jaką otrzymują tylko najlepsze i najczystsze restauracje. 

Zapraszamy do kontaktu! 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Amber Hotel lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram