Artis Loft Hotel

Brak ocen

ul. Boczna 18, Radziejowice Parcel, Mazowieckie,

Artis Loft Hotel - Informacje

Liczba gości 220 zł / os

ZAPLANUJ IDEALNE WESELE

 Artis Loft Hotel to doskonałe miejsce na organizację wesela pod Warszawą. Lokalizacja hotelu w niedużej odległości od takich miast, jak Mszczonów, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki zachęca do organizacji przyjęć weselnych. Pary, które cenią sobie komfort oraz lokalizację w pobliżu naszej Sali weselnej w Radziejowicach, z pewnością będą zadowolone z takiego wyboru. 

WESELE W OGRODZIE LUB W SALI BANKIETOWEJ

 Posiadamy komfortową bazę noclegową – 88 pokoi, wyśmienitą kuchnię, przestronną salę bankietową z wydzieloną sceną dla zespołu. Naszym niekwestionowanym atutem jest także teren zielony wokół hotelu. Wszystkie Pary, które marzą o romantycznej ceremonii ślubnej w otoczeniu przyrody, mogą je spełnić organizując swoje przyjęcie weselne w naszej Sali bankietowej, a ceremonię zaślubin w naszym ogrodzie. Ślub plenerowy w Artis Loft Hotel długo zapadnie w pamięci Gości weselnych i Pary Młodej. Nasza oferta weselna została przygotowana tak by każda Para znalazła wariant odpowiadający ich potrzebom i oczekiwaniom. Proponujemy kilka pakietów cenowych uzależnionych od długości trwania przyjęcia oraz dnia, w którym odbywać się będzie przyjęcie. 

DLACZEGO WESELE W HOTELU ARTIS LOFT BĘDZIE WYJĄTKOWE?

 sala weselna o powierzchni 350 mkw z wydzieloną sceną dla zespołu; teren zielony wokół hotelu o powierzchni ponad 3 ha z altaną grillową; możliwość organizacji ślubu plenerowego; opieka wedding plannera przy wyborze menu i aranżacji Sali – nie musicie wynajmować agencji ślubnej; doskonała kuchnia – serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej; organizujemy wesela przy stołach okrągłych lub prostokątnych; Artis Loft Hotel to doskonałe miejsce na organizację wesela pod Warszawą. Jeśli interesuje Cię wynajem sali bankietowej na wesele w Radziejowicach, skontaktuj się z nami! 


Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

Artis Loft Hotel lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram