BEST WESTERN Grand Hotel Kielce

Brak ocen

ul. Sienkiewicza 78, Kielce, Świętokrzyskie,

BEST WESTERN Grand Hotel Kielce - Informacje

Liczba gości od 50 do 500

 

WYJĄTKOWY HOTEL NA WYJĄTKOWE OKAZJE – BEST WESTERN GRAND HOTEL KIELCE
W SAMYM CENTRUM MIASTA

 

Najważniejsze chwile w życiu wymagają szczególnej i starannej oprawy, a my czujemy się odpowiedzialni za perfekcyjne przygotowanie tych najpiękniejszych momentów Waszego życia. Podobnie jak Wy pragniemy, abyście wspólnie z gośćmi spędzili w naszym hotelu wyjątkowe i niezapomniane chwile.

Wesela są dla nas największym wyzwaniem, a każda złożona rezerwacja jest dowodem wielkiego zaufania. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dać Wam profesjonalne wsparcie, a życzliwy personel zadba o najdrobniejsze szczegóły. Wiemy, że na początku pojawia się wiele pytań i wątpliwości, ale my rozumiemy te obawy i mamy odpowiedzi na Wasze pytania.

Zapewniamy nie tylko wsparcie przy planowaniu przyjęcia, ale także opiekę w trakcie i po jego zakończeniu. Znamy Wasze oczekiwania, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się to wytycznych, realizując każdy, nawet najśmielszy pomysł. Wiemy, że w ten wyjątkowy dzień wszystko po prostu musi być idealnie.

 

PRZYJĘCIA WESELNE DO 500 OSÓB

W zależności od liczby gości, jaką planujecie zaprosić, oferujemy dla przyjęć weselnych do 80 osób – restaurację Oranżeria, a dla przyjęć powyżej 100 osób, salę Łysogóry lub Hyperion.

 

PAKIETY WESELNE

Wiemy jak ważna dla wesela jest obsługa i catering. Nasze wyjątkowe pakiety weselne w cenie od 195zł za osobę to przede wszystkim znakomity zestaw menu przygotowany specjalnie na tę okazję, kreatywne i niecodzienne podejście do tradycyjnych i klasycznych polskich potraw.

A może zdecydujecie się na walkę ze schematami i wesele w piątek? Na dobry początek, dla przyjęć weselnych w każdy inny dzień tygodnia poza tradycyjną sobotą – 30zł zniżki na osobę we wszystkich pakietach bez względu na liczbę gości.

 

W ramach pakietów weselnych każda Młoda Para otrzymuje od nas również:

•    zakwaterowanie w luksusowym Apartamencie dla Nowożeńców w Best Western Grand Hotel,
•    atrakcyjne ceny pokoi dla gości weselnych,
•    dekoracje: świetlne, żywe kwiaty, pokrowce na krzesła,
•    bezpłatny parking dla gości,
•    rabaty na organizację poprawin oraz kolejnych imprez rodzinnych.

 

Zapraszamy do kontaktu!

  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

BEST WESTERN Grand Hotel Kielce lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram