Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Wiatraki

Brak ocen

Marózek, Marózek, Warmińsko-Mazurskie,

Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Wiatraki - Informacje

Liczba gości od 2 do 180

Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Wiatraki"

Oferujemy jedyne w swoim rodzaju miejsce wypoczynku, z dala od zgiełku miast, w atmosferze ciszy, szumiących sosen, jeziora Maróz nieskażonego cywilizacją, którego woda zaskoczy Cię swoją czystością i kolorem. Przekonaj się sam i odwiedź nas. To tylko dwie godziny (i 15 min) jazdy od Warszawy, na trasie Warszawa - Gdańsk, koło Olsztynka (12km od Olsztynka), w kompleksie Lasów Łańskich, w sąsiedztwie ośrodka Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łańsku. Oferujemy zakwaterowanie w domkach campingowych, domkach całorocznych oraz pokojach hotelowych.

Do zobaczenia w "Wiatrakach"

 

*** Oferta weselna ***

Wyjawcie nam Państwo swoje marzenia i pozwólcie stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego Specjalnego Dnia. Zaproście gości i nie troszczcie się o nic więcej. Przygotujemy wszystko, co niezbędne, abyście właściwie świętowali ten wyjątkowy dzień, począwszy od kwiatów poprzez specjalnie dobrane zestawy weselnych potraw. Nasza propozycja obejmuje organizację przyjęcia weselnego, nocleg i poprawiny, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb: na Głównej Sali, w Altanie Weselnej w Ogrodach lub nad jeziorem w romantycznej „Jeziorance”.

 

Miejsce Organizacji Przyjęcia:

* Główna Sala Weselna: przez cały rok zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w stylowej i przestrzennej Sali Restauracyjnej. Sala posiada parkiet do tańca, możemy przygotować na niej przyjęcie dla 130 osób.

* Altana Weselna w Ogrodach Wiatrakowych: wiosną, latem i ciepłą jesienią proponujemy organizację przyjęcia weselnego lub poprawin w naszych ogrodach w Altanie do której możecie zaprosić na wspólną zabawę i tańce do 180 osób. Altana jest wymarzonym miejscem dla wszystkich, którzy marzą o weselu z ludowo-wiejska nutką.

* „Jezioranka”: w mazurską scenerię zapraszamy tych z Państwa, którzy marzą o weselu w kameralnym i malowniczym miejscu, w którym atmosferę tworzy niepowtarzalna przyroda. „Jezioranka” znajduje się na plaży „wiatrakowej” nad jeziorem, posiada miejsce do tańca i do pobiesiadowania dla 80 osób.

Każdy z Państwa ma możliwość ustalenia indywidualnego menu i szczegółów przyjęcia weselnego. Przyjęcie weselne możemy przygotować dla 120 osób, pomożemy zająć się oprawą muzyczną, fotografem, dekoracjami a nawet zorganizujemy ceremonię ślubną w pobliskim kościele, z którego możecie Państwo przyjechać na przyjęcie weselne bryczkami. Nasza propozycja obejmuje przyjęcie weselne, nocleg i poprawiny, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami menu.

 

W cenie menu zapewniamy Państwu:

 • Romantyczny pokój dla Nowożeńców w noc poślubną wraz ze śniadaniem serwowanym do pokoju
 • Powitalna lampkę wina musującego dla wszystkich gości
 • Chlebek weselny na powitanie Młodej Pary
 • Elegancką salę weselną wraz z uroczyście nakrytymi stołami
 • Bezpłatny parking
 • Możliwość korzystania z własnych alkoholi bez opłaty tzw. korkowego (alkohole koniecznie muszą posiadać banderolę z akcyzą)

Osobistą opiekę i pomoc naszego pracownik, który pomoże zorganizować oprawę muzyczną, fotografa, dekoracje w pełni zajmie się organizacja wesela.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług dodatkowych:

 • Organizację ceremonii zaślubin w „Wiatrakach”
 • Dekoracje kwiatowe stołów weselnych oraz Sali
 • Organizację wesel tematycznych: np. ludowe, słowiańskie, żeglarskie
 • Przejazd bryczkami weselnymi z Kościała w Orzechowie do „Wiatraków”
 • Pokazy fajerwerków
 • Nocne seanse puszczania „chińskich lampionów” na szczęście Pary Młodej
 • Organizacja ogniska
 • Dodatkowe propozycje menu: pieczony dzik lub prosie, „stół warmiński” z lokalnymi specjałami
 • Obsługę barmańską w czasie przyjęcia weselnego – „open bar” z Państwa alkoholami
 • Organizację przyjęcia poprawinowego w formie grilla z ogniskiem i zabawą w Altanie Weselnej

 

Oferta noclegowa

Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji noclegu w „Wiatrakach”, przygotowaliśmy z myślą o gościach weselnych atrakcyjne ceny pokoi i domków. Oddajemy Państwu do dyspozycji 70 miejsc w hotelu i domkach całorocznych, oraz 100 miejsc w domkach kempingowych, do których zapraszamy w okresie wiosna-lato-jesień.

 

Poprawiny Wesela

Rodzinny i relaksujący dzień poprawin wesela proponujemy zorganizować dla Państwa w formie:

* Śniadania poprawinowego: dwa ciepłe dania, kwaśna zupka na” dzień następny”, bufet wędlin i pieczystego, serów żółtych i pleśniowych, bar sałatkowy oraz słodki bufet z owocami i ciastami * ( w przypadku ciast zamówionych w „Wiatrakach”). Śniadanie poprawinowe przewidziane jest w godzinach 10:00 -12:00, nie jest ono płatne w przypadku gości korzystających z noclegu w „Wiatrakach”. Koszt organizacji śniadania poprawi nowego dla gości nie korzystających z noclegu w „Wiatrakach” to 35 zł/osobę.

* Grill z ogniskiem w Altanie w „ogrodach wiatrakowych” Jest to ciekawa propozycja organizacji przyjęcia w plenerze. Dania podawane są w formie bufetu, przyjęcie można uatrakcyjnić podaniem pieczonego dzika lub prosięcia. Koszt organizacji przyjęcia ustalany jest w zależności od wybranej propozycji menu już od 55 zł/ osobę.

* Uroczysty obiad poprawinowy: serwowany w Sali Restauracji, obiad składający się w trzech dań oraz deseru, menu ustalamy bezpośrednio z Państwem, cena już od 50 zł/osobę.

 

Pakiety Weselne

Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty obejmującej organizację przyjęcia weselnego, noclegu i śniadania poprawinowego dla wszystkich gości weselnych. Koszt pakietu obejmującego powyższe usługi dla grupy powyżej 100 osób wynosi 250 zł/osobę.

 

Promocje Weselne

W miesiącach od listopada do kwietnia proponujemy Państwu bardzo atrakcyjną cenę pakietu weselnego( przyjęcie weselne, nocleg oraz śniadanie poprawinowe) koszt już od 195 zł/osobę.

 

Serdecznie zapraszamy, służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań.

Renata Pszczółkowska: 507 125 224
Anna Żarczyńska : 606 292 142

Udogodnienia:

Noclegi
Plac zabaw
Parking

Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Wiatraki lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram