Centrum Konferencyjno -Bankietowe Rozłogi

Brak ocen

Waliły, Gródek, Podlaskie,

Centrum Konferencyjno -Bankietowe Rozłogi - Informacje

Liczba gości od 20 do 160

Centrum Konferencyjno -Bankietowe Rozłogi

Nasze Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Rozłogi” położone jest w sercu Puszczy Knyszyńskiej, z dala od miejskiego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie szkoleń, konferencji, wesel oraz spotkań integracyjnych. Do dyspozycji posiadamy salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt audio – wizualny oraz salę bankietową ze sceną. Na terenie Centrum znajduje się restauracja, PUB oraz duże miejsce ogniskowo – grillowe. Mamy kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią oraz boisko wielofunkcyjne, w sezonie letnim – basen.

 

Dojazd do ośrodka prowadzi drogą nr 65 z Białegostoku w kierunku Bobrownik na 195km przed miejscowością Dzierniakowo skręcamy w prawo, jak kieruje nas tablica informacyjna.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 40 pokoi jedno i dwuosobowych oraz dwa luksusowe apartamenty z kominkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę. Posiadamy internet bezprzewodowy na terenie całego ośrodka.

 

Organizujemy:

- imprezy okolicznościowe
 - wesela
 - komunie
 - imprezy firmowe (integracyjne)
 - szkolenia
 - konferencje
 - bankiety
 - wypoczynki
 - studniówki
 - połowinki
 - kuligi
 - grille

 

Oferta weselna

Nasze Centrum Konferencyjno- Bankietowe ROZŁOGI położone jest w sercu Puszczy Knyszyńskiej, z dala od miejskiego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela. Posiadamy klimatyzowaną salę bankietową, przeznaczoną na organizację przyjęć do 160 osób.

Oferujemy:

Salę ze sceną Apartament na noc poslubną dla Młodej Pary

 

Ślub pod gołym niebem, w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej

Jest wiele sposobów by powiedzieć sakramentalne „TAK”. Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rozłogi oferuje niepowtarzalną możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w ogrodach ośrodka.

 

Ślub pod pergolą posiada niesamowity urok. Piękne, pełne zieleni otoczenie naszego centrum sprawi, że ta wyjątkowa i jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka odbędzie się w uroczystej i niespotykanej oprawie.  Wszyscy nasi goście, którzy zdecydowali się na taką formę uroczystości wspominają ją z radością i zachwytem 

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Noclegi
Plac zabaw
Parking

Centrum Konferencyjno -Bankietowe Rozłogi lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram