Dwór Kolesin

Brak ocen

Kolesin 14, Zielona Góra, Lubuskie,

Dwór Kolesin - Informacje

Liczba gości do 110

Dwór Kolesin

Szczególne wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy.
Wyjątkowe chwile wymagają szczególnej troski o każdy szczegół.

 

Organizujemy przyjęcia weselne, oferując nie tylko przepiękne miejsce i malowniczy krajobraz jako wymarzone tło dla spotkań Młodej Pary z jej Gośćmi, ale również dopracowany w najmniejszym detalu plan tego wyjątkowego wydarzenia.

Jesteśmy doświadczonymi organizatorami i zaufanymi doradcami dla naszych Gości, którzy w tym dniu stają się także pełnoprawnymi gospodarzami swojego święta. To ich marzenia spełniamy, w ich potrzeby się wsłuchujemy, ich życzenia realizujemy.

Przyjęcia weselne odbywają się w przestronnej sali, z widokiem na park i jezioro. Z sali nasi Goście mogą wyjść na olbrzymi taras, wybrać się na spacer po alejkach parkowych, spocząć pośród starych drzew i leśnych źródełek.

 

Malowniczy krajobraz Dworu Kolesin to idealne miejsce na zdjęcia w plenerze

 

Ekskluzywna restauracyjno-taneczna sala pomieści ponad 100 osób. Jej układ i wystrój dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Szczycimy się smaczną i wytrawną kuchnią. Nasze potrawy weselne zaspokoją najbardziej wygórowane upodobania kulinarne. Młodej Parze oferujemy romantyczny apartament nowożeńców, a jej Gościom nowocześnie i komfortowo urządzone pokoje.

 

Na specjalne życzenie organizujemy również uroczystość zaślubin w plenerze

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Dwór Kolesin lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram