Dworek Korytków

Brak ocen

Korytków 57, Korytków, Świętokrzyskie,

Dworek Korytków - Informacje

Liczba gości od 2 do 130

Dworek Korytków

Dworek Korytków to miejsce, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Pełne uroku tereny z dala od miejskiego zgiełku, sprawiają że czas tu płynie wolniej. Wyjątkowa atmosfera czyni go strefą, do której chce się wracać. Piękne otoczenie, oryginalna architektura i wyrafinowana kuchnia będą stanowić idealną oprawę dla każdej uroczystości rodzinnej. Proponujemy również aranżowanie uroczystości w plenerze, która będzie niezwykłą atrakcją dla Państwa Gości.

 

Narzeczeni zaś zorganizują tu niezapomniane przyjęcie weselne. Przebywanie w otoczeniu przepięknego parku rozbrzmiewającego śpiewem ptaków, przestronne pokoje, obsługa na najwyższym poziomie oraz smaczna i urozmaicona kuchnia zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

 

Restauracja składa się z dwóch połączonych ze sobą klimatyzowanych sal, które są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na Państwa Gości czeka 36 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych z łazienkami, 50 bezpłatnych miejsc parkingowych oraz parking dla autobusów.

 

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Dworek Korytków lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram