EuroHotel Swarzędz

Brak ocen

Cieszkowskiego, 33, Swarzędz, Wielkopolskie,

EuroHotel Swarzędz - Informacje

Liczba gości do 130

EuroHotel Swarzędz to miejsce, w którym spełnimy Twoje marzenia o weselu idealnym!

EuroHotel Swarzędz to obiekt o wysokim standardzie, położony w Swarzędzu zaledwie 10 km od centrum Poznania.Organizacja wesel i uroczystości rodzinnych to nasza specjalność. Proponujemy zorganizowanie przyjęcia weselnego w jednej z naszych dwóch przestronnych sal, wyróżniających się bardzo dobrymi parametrami akustycznymi. Wszystkie sale są w pełni wentylowane i klimatyzowane, aby zapewnić odpowiedni komfort Gościom. Dobierzemy menu weselne dostosowane do Państwa oczekiwań. 

Zapewniamy szereg dodatkowych atrakcji, które uczynią ten dzień niezapomnianym. Duży ogród, z mnóstwem drzew i roślin jest doskonałym miejscem do odpoczynku i nacieszenia oczu zielenią, ale również do zrobienia pamiątkowego zdjęcia grupowego. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych Goście będą: plac zabaw,mini zoo, akwaria, terraria. 

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy komfortowe pokoje 1,2 i 3 osobowe wyposażone w łazienkę, TV sat. z radiem i jakże ważny w tych czasach: dostęp do sieci Internet. Pokoje dla Gości weselnych proponujemy Państwu na preferencyjnych warunkach cenowych. W trosce o wygodę gości i bezpieczeństwo ich pojazdów zapewniamy całodobowy monitorowany parking na 100 samochodów

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji wesel specjalnie dla przyszłych Par Młodych przygotowaliśmy zestawienie najlepszych zespołów muzycznych, DJ-ów, kamerzystów i fotografów, firm dekoratorskich i innych.W naszej ofercie znajduje się m.in.: możliwość wypożyczenia białych, eleganckich pokrowców na krzesła, profesjonalna obsługa barmańska w trakcie wesela, wynajęcie napisu LOVE, światła LED pozwalające pięknie oświetlić salę weselną, stół wiejski, możliwość zorganizowania wesela przy okrągłych stołach. Pomożemy również w wynajęciu animatora, który zajmie się najmłodszymi Państwa Gośćmi.

Zapraszamy Państwa na niezobowiązujące spotkanie do Hotelu celem szczegółowego przedstawienia oferty oraz zaprezentowania obiektu.

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

EuroHotel Swarzędz lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram