Hilton Garden Inn Kraków

Brak ocen

ul. Marii Konopnickiej 33, Kraków, Małopolskie,

Hilton Garden Inn Kraków - Informacje

Liczba gości od 30 do 150

Hilton Garden Inn Kraków

Hotel Hilton Garden Inn Kraków, oferujący niesamowity widok na zabytkowy Zamek na Wawelu, jest położony w centrum Krakowa, zaledwie 12 km od lotniska Balice, w niewielkiej odległości od słynnych atrakcji kulturalnych miasta i dzielnicy żydowskiej.

Estetycznie wykończone, klimatyzowane pokoje gościnne hotelu Hilton Garden Inn Kraków są wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu, ergonomiczne krzesła Mirra® i łóżka typu Garden Sleep System®. Goście biznesowi mogą nadrobić zaległości w pracy w darmowym, całodobowym centrum biznesowym oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 400 m składającym się z sal wielofunkcyjnych oraz foyer z widokiem na zamek na Wawelu.

  

Hilton Garden Inn Kraków - wesela

Hotelu Hilton Garden Inn Kraków oferuje pięć sal zebrań o naturalnym oświetleniu i przestronny hol, które zapewniają wielofunkcyjną, atrakcyjną przestrzeń zarówno na wesele, jak i każde wydarzenie okolicznościowe.

Wysoko wykwalifikowani kucharze i profesjonalni konsultanci weselni mogą opracować wyszukane menu weselne, począwszy od przystawek po obfite bufety.

Ponadto w przypadku rezerwacji pokoi dla młodej pary i przyjezdnych gości konsultanci mogą zaoferować specjalne ceny przy większej liczbie zarezerwowanych pokojów — obniżki mogą wynieść do 30% standardowych cen w sezonie

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Hilton Garden Inn Kraków lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram