Hotel Boss

Brak ocen

ul. Żwanowiecka 20, Warszawa, Mazowieckie,

Hotel Boss - Informacje

Liczba gości 230 zł / os

Hotel Boss

Drodzy Nowożeńcy, wiemy, jak ważnym dniem jest Państwa ślub i wesele oraz jak perfekcyjnie powinna być zaplanowana i przygotowana Państwa uroczystość. Nasza wyśmienita kuchnia, profesjonalna i serdeczna obsługa oraz stylowy wystrój wnętrz sprawią, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych Gości.

Staropolskim zwyczajem powitamy Państwa chlebem i solą, a wszystkich Gości - lampką musującego wina. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną elegancką Restaurację Malinową (do 300 osób), folklorystyczną Restaurację Stary Młyn (do 200 osób) oraz stylową Karczmę Góralską (do 80 osób).

Wszystkie nasze obiekty są w pełni klimatyzowane, co sprawia, że nawet najbardziej upalny dzień w roku nie będzie męczący dla naszych Gości.

Hotel Boss dysponuje 136 pokojami o wysokim standardzie. Młodej Parze oferujemy komfortowy apartament, a Rodzicom Młodej Pary - dwa pokoje 2-osobowe gratis.

Ponadto Hotel Boss oferuje:

* Zakwaterowanie: 280 miejsc noclegowych w 136 pokojach. Każdy pokój z łazienką, wyposażony w TV, telefon i bezpłatny dostęp do Internetu

* Sale Konferencyjne: 16 klimatyzowanych sal konferencyjnych, w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, z dostępem do Internetu, mogących pomieścić od 10 do 400 osób

* Buisines Center

* Bezpłatny, Całodobowy Monitorowany Parking

* Gastronomia: Elegancka Restauracja „Malinowa” (serwująca dania inspirowane kuchnią polską i europejską) Lobby Bar

* Zabawa: „Klub Retro” (stylizowany na lata 20-te, z parkietem tanecznym, barem, dwu-torową kręgielnią, rzutkami i cymbergajem)

* Imprezy Okolicznościowe:

„Stary Młyn” (położony w sosnowym lesie obiekt, o folklorystycznym wystroju, mieszczący do 200 osób. Idealne miejsce imprez tematycznych i pikników nawet dla 2000 osób)

„Karczma Góralska” (oryginalna góralska chata, mieści do 80 osób)

„Chata Grillowa” (wspaniałe miejsce dla tych wszystkich, którzy pragną spędzić czas na wspólnym biesiadowaniu przy ogniu i muzyce)

Serdecznie Zapraszamy!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Hotel Boss lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram