Hotel *** Dworek Wapionka

Brak ocen

ul. Wczasowa 1, Górzno, Kujawsko-Pomorskie,

Hotel *** Dworek Wapionka - Informacje

Liczba gości od 2 do 100

Ślub na wyspie? Pomysł jak z bajki?

…A my przenosimy go na jawę! Nasz obiekt daje szansę na stworzenie niezwykłej ceremonii – ślub na wyspie pośrodku jeziora, wśród drzew i otoczeni radosnym śpiewem ptaków. Dołożymy wszelkich starań, aby był to niepowtarzalny dzień, który zostanie w Państwa sercach na całe życie.

Zapewniamy Dębowe Godło Polski oraz udekorowany stół , krzesła dla Pary Młodej i Świadków dla osób, które wybrały właśnie ślub na wyspie. Dzięki naszej unikalnej ofercie możecie zawrzeć związek małżeński w wyjątkowej scenerii i przez ten magiczny czas poczuć się jak bohaterowie baśni.

Co proponujemy?

Chcielibyśmy urzeczywistnić Państwa marzenia o romantycznym ślubie w dworkowym klimacie. Nasz kompleks doskonale wpisuje się w ten obraz uroczystości. W Hotelu *** Dworek Wapionka możecie Państwo zorganizować ślub na wyspie w otoczeniu natury oraz wystawne wesele w restauracji Karczma Młyn.

Przestronna sala weselna w sąsiedztwie jednego z malowniczych jezior w okolicach Brodnicy to idealne miejsce na świętowanie wyjątkowej okazji. Łączy w sobie leśny charakter starego dworku z eleganckimi meblami oraz wytworną zastawą. Stoły przystrajamy w śnieżnobiałe obrusy i złote skertingi. Umożliwiamy także przygotowanie wystroju Sali weselnej zgodnie z pragnieniami Młodej Pary, np. z wykorzystaniem ulubionych kolorów bądź określonego motywu przewodniego.

W zależności od liczby Gości oraz charakteru uroczystości – kameralny obiad w gronie najbliższych czy huczne wesele z dużą liczbą uczestników – jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb Młodej Pary. Do dyspozycji oddajemy restaurację na piętrze oraz dwie sale bankietowe na dolnej kondygnacji, które mogą zostać przygotowane zgodnie z życzeniem Młodej Pary. Uwzględniamy również miejsce na parkiet taneczny oraz do biesiadowania.

Hotel posiada także znaczną liczbę miejsc noclegowych dla Gości, zaś świeżo upieczeni małżonkowie mogą skorzystać z wytwornego apartamentu. Dajemy narzeczonym także możliwość wyboru menu. Pragniemy, aby nawet najdrobniejszy szczegół uroczystości był przygotowany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Pary. Zapewniamy kuchnię na najwyższym poziomie. Nasz szef kuchni serwuje tradycyjne potrawy według polskich receptur, jak też może zaproponować wyborne dania z najodleglejszych zakątków świata. Udogodnieniem ze strony naszego hotelu są także dwa bezpłatne parkingi oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Hotel *** Dworek Wapionka lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram