Hotel Dyminy

Brak ocen

ul. Ściegiennego 264, Kielce, Świętokrzyskie,

Hotel Dyminy - Informacje

Liczba gości do 300

Hotel Dyminy

Nasze wyjątkowe możliwości pozwalają nam na zorganizowanie każdego rodzaju przyjęcia okolicznościowego oraz spotkań firmowych.

Proponujemy Państwu:

* Przyjęcia okolicznościowe, konferencje, specjalne eventy
* Wyśmienitą kuchnię i niepowtarzalny smak
* Elegancką, nowoczesną, klimatyzowaną salę
* Profesjonalną pomoc przy organizacji konferencji, spotkań biznesowych, promocji, prezentacji - już od 130 zł/ os.

Hotel Dyminy oddaje do Państwa dyspozycji salę konferencyjno-bankietową z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym oraz naturalnym oświetleniem, maksymalnie dla 300 osób łącznie. Salę można można swobodnie zaaranżować w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb.

W czasie trwania konferencji, na Państwa życzenie, zorganizujemy wyśmienity obiad przygotowany przez szefów hotelowej restauracji oraz uroczysty bankiet z oprawą muzyczną.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewni Państwu nasz miły i profesjonalny personel, który służy Państwu swoją radą i doświadczeniem.

Restauracja

Restauracja Hotelu Dyminy to kraina różnorodnych smaków, gdzie wzajemnie przenikają się tradycja z nowoczesnością. Zapraszamy do restauracji i zapoznania się z nowoczesną sztuką kulinarną. Szef Kuchni zmienia i urozmaica kuchnię, dostosowuje menu do Państwa życzeń i preferencji, dbając przy tym o podniebienie każdego Gościa.

Przy organizacji wesel i bankietów oferujemy również przygotowanie fantazyjnych deserów i tortów. Zapewniamy organizację przyjęć - wesel, uroczystych kolacji, bankietów, imprez firmowych oraz cateringów. Wierzymy, że niepowtarzalne doznania smakowe przyciągną Państwa do naszej restauracji jeszcze niejeden raz.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Hotel Dyminy lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram