Hotel Górski

Brak ocen

Proszenie 1B, Wolbórz, Łódzkie,

Hotel Górski - Informacje

Liczba gości do 250

Hotel Górski

„Górski” to miejsce niezwykłe. Wykwintna elegancja łączy się tutaj z przyjaznym ciepłem domowego ogniska. Poczujcie tę wyjątkową atmosferę. Zobaczcie niepowtarzalne i piękne wnętrza. Wypocznijcie w wygodnym zaciszu. Spróbujcie prawdziwie polskiego, smacznego jedzenia.Kompleks Gastronomiczno-Hotelarski oferuje: ponad 80 pokoi hotelowych, całodobowo strzeżony parking, wyszukane menu w restauracji, zawsze świeże i smaczne potrawy w "Barze przy wiatraku", mogącym obsłużyć nawet 600 osób jednocześnie, sale konferencyjne i balowe. Ceny są niewygórowane, obsługa miła, przyjazna i sprawna.Całość mieści się w unikalnym architektonicznie obiekcie. Kryty strzechą, zbudowany z drewnianych bali, okazały budynek w "góralskim" stylu robi niezapomniane wrażenie. Koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce!To wszystko dla Was...WSZYSTKO DLA NASZYCH GOŚCI!

 

Organizujemy przyjęcia biznesowe, prywatne i rodzinne
- bale, wesela, komunie, chrzciny, bankiety, studniówki, koncerty, wigilie
.

 

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń rodzinnych. Kompleksowo organizujemy przyjęcia weselne. Stylowa architektura, doskonała kuchnia oraz wzorowa obsługa gwarantują, że Państwa wesele będzie pełne wrażeń, znakomitej zabawy i na długo pozostanie w pamięci Waszej i zaproszonych gości.

Proponujemy indywidualny, dostosowany do Państwa życzeń program imprez, który będzie doskonałym uzupełnieniem szkoleń czy konferencji.

Na życzenie gości organizujemy program rozrywkowy: występy kabaretów, rewie, koncerty i recitale gwiazd. 

Zapraszamy do kontaktu! 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking
Catering

Hotel Górski lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram