Hotel i Restauracja Różany Dwór ***

Brak ocen

Nowodworska 159, Skrzeszew, Mazowieckie,

Hotel i Restauracja Różany Dwór *** - Informacje

Liczba gości od 50 do 300

Hotel i Restauracja Różany Dwór ***

Hotel i Restauracja Różany Dwór to wyjątkowe miejsce usytuowane na obrzeżach Legionowa w malowniczej okolicy zaledwie 10 kilometrów od granic Warszawy. Jesteśmy obiektem nowym, utrzymanym w konwencji pałacowej. Posiadamy dwie wyjątkowo piękne, klimatyzowane sale: Restauracyjną na 50 osób i Balową na 250 osób. Hotel posiada teren z ogrodem o powierzchni 1 hektara, w którym od wiosny do późnej jesieni kwitnie ponad 1000 krzewów różanych.

Spełnimy Państwa marzenie o eleganckim weselu w prawdziwie pałacowych klimatach. Nasza subtelnie zdobiona, wysoka na ponad 7 metrów, Sala Balowa ma wyjątkowo reprezentacyjne wnętrze. Jej największą ozdobą są kryształowe żyrandole, z których jeden ma 4 metry wysokości. Powierzchnia tej sali przekracza 400 metrów kwadratowych, a poczucie przestrzeni zwiększa dodatkowo widok ogrodu przez okazałe okna. Z antresoli Sali Balowej można oglądać z góry przyjęcie w całej okazałości.

W ramach przyjęcia weselnego do dyspozycji Młodej Pary oddajemy obszerny, klimatyzowany apartament z olbrzymim tarasem.

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Hotel i Restauracja Różany Dwór *** lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram