Hotel Magnolia

Brak ocen

Zgórsko 90A, Sitkówka-Nowiny, Świętokrzyskie,

Hotel Magnolia - Informacje

Liczba gości od 30 do 220

Hotel Magnolia

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Magnolia. Położony jest on w atrakcyjnym punkcie 10 minut od centrum Kielc. Mimo, iż stoi tuż przy trasie wylotowej E-7 Kielce-Kraków, w pokojach panuje cisza i spokój. Położenie hotelu zapewnia bliskość i łatwą dostępność do atrakcji turystycznych i miejsc o ciekawych krajobrazach, godnych polecenia. Otaczający nas las sprzyja spacerom pieszym, jak i również wycieczkom rowerowym.

W pobliżu znajdują się Basen Kryty "Perła", Skansen Wsi Kieleckiej w Tokarni, Jaskinia Raj, Ruiny zamku w Chęcinach i Sobkowie. W naszym hotelu czeka na Państwa wiele atrakcji. Kawiarnia, która zapewnia swoim gościom dobrze zaopatrzony barek i pozwala na spędzanie wolnych chwil w miłej i kameralnej atmosferze.

Goście mają do dyspozycji:

  • hotelową kawiarnię na 35 miejsc,
  • salę konferencyjną na 80 miejsc - klimatyzowaną,
  • restaurację na 220 miejsc- klimatyzowana
  • zadaszony "Ogródek Grillowy" na ok. 180 miejsc,
  • parking dozorowany i monitorowany.
  • klimatyzowane pokoje oraz kawiarnia

Proponujemy Państwu szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Szef kuchni poleca m. in.: polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym, kaczkę w sosie śliwkowym, łososia z grilla, mus kiwi z lodami.

Organizujemy przyjęcia, bankiety, spotkania okolicznościowe i integracyjne, konferencje, szkolenia, itp. Postaramy się spełnić nawet najbardziej wyszukane życzenia gości.

Ostatnie terminy na przyjęcia weselene, w tym roku!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

Hotel Magnolia lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram