Hotel Mazurkas

Brak ocen

ul. Poznańska 177, Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie,

Hotel Mazurkas - Informacje

Liczba gości od 2 do 700

Hotel Mazurkas

 

Ślub i wesele są najbardziej wyczekiwanymi wydarzeniami w życiu młodej pary

 

Dlatego też Hotel Mazurkas dokłada wszelkich starań, aby ten magiczny moment pozostał na długo w Państwa pamięci.

Hotel Mazurkas oddaje do Państwa dyspozycji szeroką ofertę, w której na pewno znajdziecie Państwo propozycję dla siebie. W zależności od planowanej liczby gości proponujemy Państwu eleganckie i przestronne sale oraz wyśmienite menu. Do Państwa dyspozycji oddajemy reprezentacyjną salę Zeus, która pozwala na organizację dużych przyjęć weselnych, salę Bolero wraz z przyległymi salami znajdującymi się na parterze Hotelu oraz sale Koncert I i Koncert II pozwalające na organizację bardziej kameralnych przyjęć. Sala Kronos jest natomiast idealnym miejscem do organizacji eleganckiego obiadu weselnego. Nasz Wedding Planner jest do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu w sprawie otrzymania pełnej oferty.

 

Specjalizujemy się również w organizacji cateringu weselnego w wybranym miejscu w całej Polsce. Bogate menu weselne przygotowane przez Hotel Mazurkas obejmuje tradycyjne polskie potrawy, jednak na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaserwować Państwa gościom praktycznie każdą potrawę kuchni świata.

  

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Parking

Hotel Mazurkas lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram