Hotel Na Uboczu

Brak ocen

ul. Jara 4A, Warszawa, Mazowieckie,

Hotel Na Uboczu - Informacje

Liczba gości od 30 do 180

Hotel Na Uboczu

Szanowni Państwo, przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Człowieka, a my korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, mamy przyjemność zaproponować Państwu organizację przyjęcia w wyjątkowym miejscu. Hotel „Na Uboczu” od lat z satysfakcją i zaangażowaniem uczestniczy w realizacji wymarzonych przyjęć weselnych.

 

Jesteśmy w stanie przygotować niezapomniany wieczór dla 180 Gości w nowoczesnej, klimatyzowanej sali. Co więcej, uczestnicy przyjęcia w każdej chwili mogą skorzystać z naszego malowniczego ogrodu. W kwestii organizacji przyjęcia w Państwa zakresie pozostają: alkohol, oprawa muzyczna, dekoracja sali (wedle uznania), tort oraz dobra zabawa. Oczywiście, jesteśmy gotowi dzielić się naszym doświadczeniem i wypracowanymi kontaktami. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat typu: „korkowe”, „serwis” itp.

 

O dobre samopoczucie i niezakłócony przebieg przyjęcia zadba nasz wykwalifikowany personel dla którego najważniejsze jest zadowolenie Pary Młodej i ich Gości. To wszystko znajdziecie Państwo jedynie 15 min od centrum Warszawy, w cichym zakątku Wilanowa.

 

Organizujemy przyjęcia weselne już od 200 zł/osobę 

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking
Catering

Hotel Na Uboczu lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram