Hotel nad Rzeczką

Brak ocen

ul. Nad Rzeczką 10 /14, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

Hotel nad Rzeczką - Informacje

Liczba gości 165 zł / os

Hotel nad Rzeczką

Planują Państwo ślub w Toruniu? Szukają sali weselnej, w której zorganizują niezapomnianą zabawę uświetniającą ten wyjątkowy dzień? Zapraszamy do Hotelu Nad Rzeczką, gdzie mają Państwo gwarancję,że wszystko co niezbędne znajdzie się na miejscu. Obok sali,także pokoje gościnne dla rodziny i przyjaciół z daleka, przytulny ogródek hotelowy porośnięty zielenią, duży bezpłatny parking na ok 50 miejsc postojowych a także wspaniała kuchnia staropolska z elementami kuchni europejskiej. 

Organizacją wesel w Toruniu zajmujemy się w pełni profesjonalnie, tak jak sami chcielibyśmy spędzić ten niepowtarzalny dzień w życiu. W trosce o zadowolenie Pary Młodej oraz zgromadzonych gości, przygotowujemy uroczystość w przestronnej, w pełni wyposażonej i klimatyzowanej sali weselnej, w której w miłej atmosferze będą bawić się Państwo do białego rana,a przez cały wieczór nasi doświadczeni pracownicy będą do Państwa dyspozycji.

W Hotelu Nad Rzeczka zorganizują Państwo wesele w atrakcyjnej cenie. Od lat specjalizujemy sie w tego rodzaju eventach,starannie dbając o wygląd sali weselnej oraz zapewniamy najwyższą jakość serwowanych potraw. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem sali weselnej, która pomieścić może do 120 gości. 

Scenariusz wesela i wystrój sali weselnej zawsze ustalamy wspólnie z Państwem, by jak najlepiej oddać charakter wydarzenia i osobiste upodobania. W razie potrzeby fachowo doradzamy i sugerujemy najlepsze rozwiązania. Dodatkowo każdej Młodej Parze zapewniamy apartament dla Nowożeńców gratis i umożliwiamy atrakcyjne cenowo pobyty w hotelu dla gości weselnych. Wasze wesele zorganizowane przez naszą firmę to niezapomniane wydarzenie.


Wolne Weselne terminy na 2020 rok

Zadzwoń i zapytaj o wolny termin sali weselnej w Hotelu Nad Rzeczką!

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Hotel nad Rzeczką lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram