Hotel Polonez - Kraków

Brak ocen

ul. Reymonta 15, Kraków, Małopolskie,

Hotel Polonez - Kraków - Informacje

Liczba gości od 2 do 180

Hotel Polonez - Kraków

Przyjęcia weselne

Doskonale wiemy, że ten szczególny dzień - jakże ważny w życiu każdego człowieka - wymaga wielu przygotowań i doświadczenia. Ważna jest nie tylko wyśmienita kuchnia, ale również elegancki wystrój wnętrz, przytulny klimat, profesjonalna obsługa czyli wszystko to, co stanowi o wyjątkowym przyjęciu.

Z prawdziwą przyjemnością przejmiemy te obowiązki na siebie. Opierając sie na bogatym, kilkunastoletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać najwybredniejszym gustom.

Nasz kreatywny personel zadba o najdrobniejszy szczegół i sprawi by Państwa przyjęcie stało się specjalnym wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci nie tylko Nowożeńców.

Szefowie kuchni, dla których gotowanie jest pasją,
oferują doskonałe menu weselne do wyboru.

Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronną, klimatyzowaną Salę Lustrzaną, mieszczącą do 180 osób lub Salę Bistro mieszczącą do 100 osób. Naszym gościom zapewniamy parking.

Najważniejszych gości wieczoru - Młodą Parę - staropolskim zwyczajem witamy chlebem weselnym i solą.

Mamy również specjalny prezent od firmy - pokój dla Nowożeńców w naszym hotelu "Polonez". Gościom weselnym korzystającym z hotelu proponujemy atrakcyjne zniżki na usługi hotelowe. Serwowane potrawy nie mają sobie równych co jest zasługą wspaniałych szefów kuchni, mistrzów w swoich fachu.

Cena:
185,00 zł/osobę w Sali Lustrzanej,
163,00 zł/osobę w Sali Bistro.
Dzieci do 9 lat - 30% zniżki.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele dla Państwa.

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Hotel Polonez - Kraków lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram