Hotel Resident - Suchedniów

Brak ocen

ul. Bugaj 5a, Suchedniów, Świętokrzyskie,

Hotel Resident - Suchedniów - Informacje

Liczba gości od 50 do 180

Resident Hotel to miejsce, w którym powstają piękne wspomnienia weselne. Delikatne kolory, łagodne oświetlenie oraz stonowane dekoracje sprawiają, że Resident Hotel jest jednym z najbardziej romantycznych lokali weselnych w województwie świętokrzyskim. 

Dlaczego warto zorganizować wesele w Resident Hotel? 

Pełna swoboda
Resident Hotel gwarantuje pełną swobodę podczas przyjęcia weselnego. Do dyspozycji pary młodej i gości weselnych oddane są dwie przestronne sale: weselna i biesiadna oraz komfortowe apartamenty i pokoje hotelowe.
Wesele w Resident Hotel to:
• Swobodna możliwość ustawienia stołów według potrzeb gości,
• duża przestrzeń przeznaczona na zabawę podczas wesela (do 200 osób),
• słodki stół na prośbę pary młodej,
• fontanna z alkoholem na prośbę nowożeńców,
• pokaz fajerwerków za dodatkową opłatą,
• możliwość skorzystania z open baru i usług barmańskich,
• możliwość organizacji prezentacji multimedialnej czy karaoke. 

Profesjonalna obsługa
Nasz zespół jest w pełni zaangażowany od pierwszych chwil przygotowania przyjęcia po poprawiny. Z uśmiechem na ustach służymy pomocą i pozostajemy do dyspozycji pary młodej i gości weselnych. Z największą starannością pomożemy zorganizować jeden z najważniejszych dni w życiu.

Pyszna kuchnia
W kuchni Resident Hotel panuje zasada: smacznie, zdrowo i tradycyjnie. Dania, które serwujemy są przygotowywane w oparciu o receptury dawnej polskiej kuchni i produkty od lokalnych dostawców. To sprawia, że potrawy, które znajdą się na weselnym stole zachwycają gości smakiem i aromatem oraz stanowią smaczne i syte posiłki.

Usługi szyte na miarę 
Chcemy, aby najważniejsze wydarzenia w życiu wypadły doskonale. Dlatego spełniamy oczekiwania, a nawet je przekraczamy. Ofertę weselną tworzymy tak, aby była jak najbardziej dopasowana do potrzeb pary młodej. Dokładamy wszelkich starań, aby w dniu ślubu zrealizować oryginalne pomysły i marzenia nowożeńców.

Zapraszamy do Resident Hotel na krótkie i niezobowiązujące spotkanie połączone z prezentacją sali weselnej i biesiadnej oraz omówieniem oferty. 

Zadzwoń i zarezerwuj termin spotkania: 662 108 945.
Więcej na: www.residenthotel.pl

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Hotel Resident - Suchedniów lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram